Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti miről írnátok?

Ti miről írnátok?

Figyelt kérdés

Sok gondolatomat osztottam meg idézetekkel foglalkozó oldalakon melyekre legtöbbször 4-5 ezer like a "dicséret"..

Ezeken az úgymond sikereken felbuzdulva belekezdtem egy könyv megírásába ami ..Az álarc.. címet kapta. A történet nem szól hatalmas világrengető tettekről vagy szuper emberekről akik megmentik a világot sem horrorisztikus történetek tömkelegéről. Csupán egy élettörténetet mesél el magába foglalva a mai "életfilozófiát" ahol mindenki egy álarc mögött él ahol sokaknak az életben maradásért is küzdeni kell nap mint nap megjárják a poklot s mégis felöltik a vidámság álarcát. Arról szól hogy emberek mennyire törnek előre saját magukért nem mások mellett hanem másokon keresztül. Egy könyv az általam alkotott igazságról és az emberekről. Szerintetek érdekel még bárkit is a mostani nemzedékből ez a könyv? Vagy egyáltalán maga 1 könyv? Ti miről írnátok? 17/F


2013. aug. 21. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem érdekel a történet, tetszik a témája.

Régebben (néha még most is) én is írogattam aztán rájöttem hogy nem sok érzékem van hozzá :)

2013. aug. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hangzik rosszul :)


Én szitkom sorozatot írnék az életemről :D

2013. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez alapján beugrott egy munkahely.. Szerintem jó ötlet lenne, "A álarc" cím alatt futó történetedhez, ha egy munkahelyen az együtt dolgozó kollegák életét mutataná be. Különböző korú, személyiségű, családi-és anyagi hátterű embereket. Ahogy, küzdenek egy-egy pozícióért, hogy feljebb jussanak a munkahelyi szamárlétrán, az otthani gondjaikat, pénz, vállás, családi kapcsolatok, egy problémás kamasz gyerek, egy sok figyeltigénylő kisgyermek,tragédia. Lényegében azt mutatná be, hogy ezek az emberek a nehézségeik-aztán lehet valakinek minden összejön- ellenére mit képesek véghez vinni. Az otthoni életben megmutatkozik igazi valójuk, míg a munkahelyen egy ÁLARCOT öltenek magukra-ki jobbat, kié időközben összetörik-, hogy elérjék céljaikat. És a vágyaik érdekében képesek átgázolni a másikon(nem mindenki). Szóval...nekem, most egy ilyen munkaügyi sztori jutott eszembe. Én azt írnám Az álarc címszó alatt.Sok sikert az íráshoz!
2013. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyémántlány ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az "Álarc" című regényötleted, írd meg mindenképpen! Várom a részleteket! :))
2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 21. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!