Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék több önbizalomra...

Hogy tudnék több önbizalomra szert tenni?

Figyelt kérdés
17L...a rokonok, barátok, ismerősök mind mondják, hogy pl:"szép vagy", "ügyes vagy" meg ilyenek, de valahogy nem segít, hogy több önbizalmam legyen...

2013. aug. 20. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálj olyasmit, amiben jó vagy, vagy kezdj el sportolni, táncolni, esetleg iratkozz be valami önvédelmi oktatásra. Az ilyen testmozgással, erősödéssel járó tevékenységek tudják növelni az ember önbizalmát.
2013. aug. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom miben vagyok jó, beiratkozni táncra, meg ehhez hasonlóakra nincs lehetőségem...
2013. aug. 20. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
én úgy szereztem önbizalmat, hogy először magamban, aztán hangosan is mondtam ilyen egoista poénokat, biztos hallottál már párat. az elején közel sem gondoltam komolyan, most már egy kicsit elhiszem :)
2013. aug. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!