Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tippek trükkök az érzelmek...

Tippek trükkök az érzelmek kimutatásának elrejtésére?

Figyelt kérdés

Elég érzelmes srác vagyok, de tényleg a legkisebb dolgot is meg tudom könnyezni viszont emiatt már rengeteg kellemetlen helyzetbe és szituációba keveredtem.

OLyanokra gondolok mint pl. napszemcsi vagy hasonlók.(ez kiesett mert nem lehet mindíg azt hordani)

Főleg az ilyen búcsúzkodásokra hasonlókra kellene.

Köszi!


2013. aug. 19. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hol jelennek meg az érzelmek?

Az arcvonásokon. Nos, a mimikai izmokat teljesen el kell ernyeszteni. Ezt lehet akkor is gyakorolni, ha semmi nem borítja fel az egyensúlyt! Próbáld ki! Fokozatosan elernyednek az arcodon az izmok. Először külön-külön figyeld meg, melyik van bekapcsolva. Látni fogod önmagadat belül, hogy mennyire torz arcot vághatsz...

2013. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát például mint említettem könny formájában leginkább tehát azt hogyan lehet (ha lehet) "visszatartani"?

2013. aug. 19. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Míg az izmaid irányítására koncentrálsz, közben egy idő után képes leszel kikapcsolni az érzelmeidet. (Akiknek alapvetően nem sok van, erre nem is képesek) Befolyásolni tudod a végbemenő folyamatokat, közben lecsökken az adrenalin szinted. Egy idő után észreveszed, hogy mikor kezd emelkedni, majd azt is befolyásolni tudod, hogy minden izmod engedelmeskedjen a tudatodnak. Nem megy egyik percről a másikra, de ha figyelni kezdesz önmagadra, az elő időszakban is látványos és jelentős lesz a változás.
2013. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!