Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem emlékszem az álmaimra?

Miért nem emlékszem az álmaimra?

Figyelt kérdés

Amikor felébredek, tudom, hogy álmodtam, a benyomás is megmarad. Extrém és furcsa. Konkrétumok azonban nem, utána minden törlődik. Ez évek óta így van.


Valamikor azt is tudtam befolyásolni, hogy miről, mit álmodjak. Másnap tudtam folytatni. Ez Nagyon sok évig így volt, gyermekkorom óta.



2013. aug. 17. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én éjszaka ha felébredek akkor gyors végigpörgetem mégegyszer és sokszor le is írok pár kulcsszót. :)
2013. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is tudom befolyásolni az álmaimat még, de csak mielőtt mélyebben elalszom, utána már semmire sem emlékszem. Egyébként én azt hiszem, hogy amikor nem pihened ki teljesen magad, akkor nem emlékszel az álmaidra, bár nem vagyok jártas ebben a témában.
2013. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is pontosan így álmodok, mint te; kb. sehogy. Párom mindig szinte halál pontosan emlékszik az álmaira, de ő nagyon felületesen alszik, és meg nagyon mélyen.
2013. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!