Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viseled, ha valaki...

Hogyan viseled, ha valaki sokkal tehetségesebb vagy okosabb nálad?

Figyelt kérdés

Iskolában, egyetemen, munkahelyen, művészetek, sportok terén... stb.

Ott van a közeledben és neked minden egyes nap el kell viselned őt, a létezését: a mosolyát, a könnyedségét, a jogos büszkeségét.


Irigyled? Átkozod a sorsot, hogy ilyen béna vagy? Kifutnál a világból szégyenedben? Miért pont ő a jobb? Miért? Miért? Miért?



2013. aug. 16. 18:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
"Elég okosnak tartom magam, hogy ne kelljen szégyenkeznem, tehetségem pedig nekem is van bizonyos dolgokhoz. Minden ember más. A legrosszabb dolog, amit tehetsz, hogy másokhoz hasonlítgatnod magad!" Teljesen egyetértek.
2013. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség:) Hogyha valaki szerényen viseli, nem lessz nagyképű tőle, megkösszöni az elismerést, és megérdemli azt amiben jobb pl nálam, akkor is zavar, nem fogok neki szivből gratulálni. A legjobb barátomnak (lassan 17 éve ismerem) ha valamiben jobb nálam, akkor gratulálok neki, de ugyanakkor kivánom hogy ka...be:) Szívből csak pár embernek tudnék gratulálni, de ha olyan helyzet van amire te gondolsz, akkor csak gratulálok neki, és elviselem (ha megérdemli), de szivből nem fogok neki örülni.
2013. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

egyszer volt velem ilyen élethelyzet.

még egészen fiatal koromban 21-22 évesen a szórakozóhelyre ahová jártam,elkezdett járni egy tőlem pár évvel idősebb srác is.

de olyan szinten adonisz volt,hogy megállt és mentek oda hozzá a nők.

feltűnően jó képű és izmosabb is volt mint én,szóval arcban,testben és hódításban is jobb volt,közepesen híres férfi modell volt akkoriban.

mellette kb labdába sem tudtam rúgni,mert ezek az előnyök behozhatóak melóval,de olyan,hogy minden este odajöjjön hozzám egy 9-10 pontos bombázó és gyakorlatilag felajánlkozzon nem fordult elő túl gyakran,velem meg minden este.

annyit tettem,hogy összehaverkodtam vele és próbáltam ellesni a titkát.

de kiderült,hogy nincsen semmi titka azon kívül,hogy örökölte a külsejét és stylist öltözteti.

se dumája se taktikája nem volt.

szerencsére azóta sem találkoztam olyan emberrel,aki ilyen szinten meg tudja hülyíteni a nőket.

rendesen ha bejött a szórakozóhelyre a nők elkezdtek úgy viselkedni,mintha egy világsztár sétált volna be,pedig egy trabantba ültette a srác a bombázókat buli végén.


nem szégyelltem magam azért,de be kellett látnom,hogy sehol nem vagyok hozzá ebben a helyzetben.

2013. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*vele
2013. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
én néha irigykedek az ilyen emberekre de utána mikor jobban megismerem inkább megpróbálok tanulni tőle.
2013. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Engem inspirálnak és közben húzóerőként is hatnak. Sokat tudok tanulni az ilyen emberektől. Irigység eszembe sem jut.
2013. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Soha nem izgattam magam az ilyesmin. Tisztában vagyok a saját képességeimmel, tudom, miben vagyok jóval kiemelkedőbb mint az átlag. Így nem dőlök kardomba, ha valaki bizonyos tekintetben jobb nálam vagy netán okosabb. Sőt, nálam okosabb emberekkel kifejezetten szeretek beszélgetni, mert sokat tanulhatok tőlük és érdekes meglátásaik lehetnek.
2014. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Volt idő, amikor maximalista voltam, én akartam lenni a legjobb és nem viseltem el, ha vki jobb volt vmiben mint én. Aztán orvosin jött a "pofon" , mert sok mindent nem tehettem meg, amit mások igen pl.nem tudtam megvenni a szükséges könyveket, mert nem volt rájuk pénzem (a könyvtárban már nem voltak benn így meg kellett vennem), így be kellett érnem a kevésbé jóval és mivel abban nem volt ott minden így elmaradtam a többiekhez képest és kiestem egyetemről. Nagyon megviselt lelkileg és depis lettem, de megtanultam az alázatot és most már nem irigylek másokat, csak elfogadom, h így van.
2014. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ha tetszik nekem ha nem,el kel fogadnom mert egyszerűen ez lett a sorsom!!! ha sírsz egy évig akkor se változik meg a sorsod,(én már eleget tapasztaltam,hogy rájöjjek elég,de még most se nagyon nyugszok meg)

próbálj beletörödni!

2014. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!