Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tékozló lennék?

Tékozló lennék?

Figyelt kérdés

A legtöbb barátomnak, haveromnak nem túl jó az anyagi háttere és ilyenkor elgondolkozok, hogy nem-e költök én sokat, pedig mindig megpróbálok spórolni. Csak hát vannak azért kiadások, ha nem is feltétlenül szükségesek. Ebben a hónapban nagyobb kiadásaim:

5200: két külső bicikli gumi, mert a régi már nagyon repdezett volt.

12000: egy dzseki és egy farmer őszre és télre.

30000: gólyatábor+pia

22000: jogsi következő részlete


Így most ezek jutottak eszembe. Amúgy az alsó középosztályba tartozunk. Saját keresletem még nincsen, de a szüleim se szólnak nagyon, hogy nem kéne annyit költenem. De azért belül valamiért sokallom ezeket az összegeket.


2013. aug. 15. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik sem pénzkidobás,ezek kellene.

A farmer+dzseki kifejezetten jó áron volt,én már farmert se látok 5ezer alatt,nem hogy kabátot.

Jogsi az kell,az annyiba kerül amennyibe.

Gólyatábor pedig egyszer van amikor gólya vagy,azt nem érdemes kihagyni.

Attól mert más zsiros kenyeret eszik,és gyalog jár minenhova,attól még nem luxus a bicikli és a jogsi.

2013. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek alapján nem vagy tékozló, gondolom a bicajt sűrűn használod, így a gumikra szükséged volt, a jogsit is be kell fizetni, tehát ami opcionális volt (szerintem, nem látok bele a fejedbe, nem tudom neked mi fontos... :) )

az a gólyatábor és a 2 ruha darab.

Gólyatáborozni se kéthetente szoktak...


Ezek alapján ez egyszerűen egy húzós hónap volt...

2013. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

3 éves volt a bicikligumim és már nagyon repedezett és kopott. Akarunk túrázni majd, úgyhogy gáz lenne, ha a harmincadik km-nél defektet kapok már.

Remélem, hogy nem terhelem a szüleimet se az ilyen kiadásokkal.

Ez a farmer amúgy 5200 még a kínaiban is, de jobb minőségű és szabású. Máshol ugyanez 2-3 ezerrel drágább lenne

2013. aug. 15. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!