Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha köszönök egy ismerősömnek,...

Ha köszönök egy ismerősömnek, és Ő csak ram néz, majd megy tovább, az azt jelenti, hogy leszar?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk rosszabn. De jóban sem. Olyan semleges viszony.

Sokszor van, hogy pl osztálytársammal találkozok megállóban, vagy csak szembe jön az utcán, köszönök neki, rám néz, majd megy tovább.

Vagy rám se néznek.

Az azt jelenti, hogy leszarnak?



2013. aug. 15. 10:52
 1/4 Mysticista ***** válasza:
azt jelenti, hogy többet ne köszönj neki, mert nem tart arra méltónak, hogy viszonozza a köszönésed. legyen már benned gerinc
2013. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor legközelebb az illető szemébe nézek, de úgy, mintha épp fel akarnám gyújtani, és sétálok tovább...
2013. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát osztálytársnál ciki.

De én pl akkor szoktam így reagálni, ha világomról se tudok, vagy szimplán nem tudom, hogy ki a fene egyáltalán, és hova kéne tegyem, meg egyáltalán nekem köszönt-e. :D Mert valami vadidegennek elég cinkes lenne köszönni, ha nem is nekem szánta. xD

2013. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Erre te tényleg nem tudod a választ? Valakik akkora taplók, hogy nem képesek viszonozni a köszönésed és nem vagy benne biztos, hogy ez azért van mert leszarnak? Én a szomszédokkal csináltam azt, hogy kétszer nem köszönt vissza, aztán többet nem köszöntem neki. Nem fogok köszönni olyannak, aki ennyi fáradtságot nem tesz, hogy egy hellót visszanyögjön. Tartsd egy kicsit többre magad, ha nem köszönnek ne alacsonyodj le oda, hogy te kedvesen köszönsz nekik továbbra is, mert csak hülyét csinálsz magadból.
2013. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!