Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megváltoztam ez jó lesz igy?

Megváltoztam ez jó lesz igy?

Figyelt kérdés

régen 2 éve egy vidám kedves fiú voltam.De lassacskán megváltoztam.Ezt úgy értem hogy kezdődött azzal hogy csak elektrónikús zenéket kezdtem el hallgatni (ez még természetes).

Majd elkezdtem jobbnál jobb játékokkal játszani pl battlefield 3,crysis. Régebben is játszottam csak nem ilyen élethűvel.

Aztán elkezdtem mindenkit utálni sehol nem éreztem magam jól,ha valaki kért tőlem valamit őt rendesen ki osztottam hogy csinálja ö.Majd rá szoktam a horror játékokra a legdurvább horror játékokkal játszottam ami olyanná változtatót amilyen most vagyok. Sehova nem megyek. utálók mindenkit.soha semmit nem csinálok meg semmilyen kérést.


2013. aug. 14. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem lehet hogy elkezdtél kamaszodni?
2013. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Antiszoc pancser lettél. Mi ebben a jó?
2013. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2013. aug. 14. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt hívják játékfüggőségnek.És nem ,ez így baromira nem lesz jó.

Én a helyedben olyasmit csinálnék, amitől azt érzem, hogy valóban élek.Barátokkal elmenni valahova, programokat szervezni, bármi, ami nem ilyen antiszociális hülyeség.

2013. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Srapnel válasza:
Na, akkor most képzeld azt, hogy az egész életed abból áll, hogy bonyolult módon a memória egyes bitjeit állítgatod.
2013. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nem érzed a kérdésedben a választ?
2013. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ez jó, hogy kicsit se vagy segítőkész?? Szerintem most kicsit jelzett a lelkiismereted. Majd a munkahelyeden ez eléggé nagy probléma lehet, ha nem főnöki rangon leszel, és nem te parancsolsz. De a lányok terén is nehezebb lesz ilyen modorral. Szerintem próbálj meg ugyan olyan lenni mint 2 évvel ezelőtt. Nyugi, tőlem is kérték hogy változzak meg, és én is utálom, de csak jót akarnak ;)
2013. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!