Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság lenne kitenni a...

Bunkóság lenne kitenni a rajzaimat?

Figyelt kérdés

Elég jól rajzolok, és szoktam is. Már egy csomó mappám tele van rajzokkal, és imádom őket csinálni. Nagyon szeretném ha kitehetném a szobám falára őket. De ha vendégek jönnek nem akarom hogy úgy tűnjön mintha csak dicsekedni akarnák vele vagy hogy azt higgyék hogy csak azért rakom ki hogy megmutassam hogy én tudok ilyet, ő meg nem. Egy régi osztálytársamtól kaptam meg egyszer hogy csak azért csinálom hogy feltűnősködjek, pedig ez nem így van. Azóta próbálok nem szem előtt lenni rajzolás közben és nem mutogatom senkinek, mert nem akarok senkit se megbántani. Szerintetek? Vagy csak túl sokat gondolok bele?

13/F


2013. aug. 13. 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tedd ki nyugodtan, én is az egyik komolyabb munkámat (nem dicsekvés, csak hozzám képest komolyabb és több időt töltöttem vele mint az eddigiekkel és egész jó lett, legalább is nekem nagyon tetszik és ez a lényeg nem?) kiraktam a falra és ha átjön hozzám barát-barátnő, akkor nem mondanak rá semmit.

Ahogy mondták egy-ketten nagyon okosan, hogy az a te szobád, azt nyugodtan rakd ki a saját szobádba. Ha valakinek pedig nem tetszik ez, akkor ha jó barátod, legyen annyira toleráns, hogy nem teszi szóvá.

13/L

2013. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Gyémántlány ***** válasza:
Nekem is kinn vannak a rajzaim a szobámban, szerintem senkit nem zavar.
2013. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Az lenne feltűnősködés, ha már az összes lámpaoszlopra ez lenne fölragasztva :)


A szobádat meg úgy rendezed, ahogy akarod.

2013. aug. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!