Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság lenne kitenni a...

Bunkóság lenne kitenni a rajzaimat?

Figyelt kérdés

Elég jól rajzolok, és szoktam is. Már egy csomó mappám tele van rajzokkal, és imádom őket csinálni. Nagyon szeretném ha kitehetném a szobám falára őket. De ha vendégek jönnek nem akarom hogy úgy tűnjön mintha csak dicsekedni akarnák vele vagy hogy azt higgyék hogy csak azért rakom ki hogy megmutassam hogy én tudok ilyet, ő meg nem. Egy régi osztálytársamtól kaptam meg egyszer hogy csak azért csinálom hogy feltűnősködjek, pedig ez nem így van. Azóta próbálok nem szem előtt lenni rajzolás közben és nem mutogatom senkinek, mert nem akarok senkit se megbántani. Szerintetek? Vagy csak túl sokat gondolok bele?

13/F


2013. aug. 13. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Belőlem pedig folyton azt akarják kierőszakolni, hogy tegyem ki a falamra! :D


Tedd ki, öregem, nem feltűnősködés. A te szobád, a te várad.

2013. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem előbb nőj fel... Ha valamiben tehetséges vagy, azt ne titkold. Dedóskorban (elnézést) ne arra hallgass, aki nem tud rajzolni, ezért irigykedik rád. Majd kinövöd azt is, hogy mindenben magadat látod hibásnak, a kötekedő meg összehúzza magát. Ha te büszke vagy arra, amit csinálsz, akkor nyugodtan mutogasd, dicsekedj vele.


DE:

-Nem nyomulunk senkire.

-Nem megyünk senki idegeire a rajzokkal.

-Ha látod, hogy már elege van a rajzaidból, akkor hanyagold.


Szóval kell egy kis emberismeret ahhoz, hogy el tudd dönteni, hogy kinek tetszik és kinek nem. Egyébként rajzból nem lehet megélni, legfeljebb hobbiszinten gondolkodj hosszútávra.

2013. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én a szobám falára szoktam rajzolni és azt tervezem, hogy az egész szobámat kirajzolom, hogy emlékeztessen bizonyos dolgokra, ha meg valamit el akarok tüntetni, akkor át rajzolom vagy ráragasztok egy rajzot.
2013. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a gyerek rajzoljon azt, amit akar. Tekintet nélkül bármire, ami korlátozhatja. Ennyi évesen hadd élve ki a kreativitását! Akinek pedig nem tetszik, nem néz oda - olyat "firkálni" pedig tényleg nem lehet, amitől mindenki hanyatt vágódik.
2013. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt hogy jaj de mutasd már meg és aztán de rohadt jóóó *-* aztán voltak akik pff tiszta rossz mit kell feltűnősködni... De a szobám hát az nem rajzokkal van tele hanem 2 fal graffiti amit én csináltam rá a másikra meg rajzoltam a falra és kifestettem :) A barátaimnak tetszik :) Aki ilyet mond az nem barát vagy csak irigy :D Rakd ki őket szerintem ebben nincs semmi dicsekvés 14/L
2013. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez az az érdekes kérdés?:D Szerintem tedd ki a faladra!:))
2013. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te falad rakd ki, ne csinálj ebből olyan nagy ügyet!:)
2013. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?! Én is jól rajzolok nincs vele semmi baj nyugodtan tedd ki,hameg nemtetszik ne nézzen oda! :)
2013. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem az egész szobám saját készítésű dolgokkal van dekorálva annál az egyszerű oknál fogva, hogy így nem kellett vagyonokat költeni rá. Sosem jutott még eszembe sem nekem, sem a családnak, sem a vendégeknek, hogy ez bármiféle feltűnősködés lenne.
2013. aug. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tedd ki nyugodtan. :)
2013. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!