Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám azt mondta hogy kurv...

Apám azt mondta hogy kurv álkodok. Normális szerintetek?

Figyelt kérdés

tegnap összefutottam az utcán 3-4 barátommal. ő nem ismeri őket. kint beszélgettünk, jókat nevettünk meg minden. mire bementem ordított és minden csúnya szót mondott rám.

24 éves vagyok és én semmi rosszat nem látok abba amit csináltam


2013. aug. 13. 18:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
jó figyelmesebb leszek. 11es menj a picsbe
2013. aug. 13. 18:38
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

sajnos azért van így leterhelve ez az oldal, mert ilyen értelmetlen kérdéseket tesznek fel EGYESEK!

a legjobban már csak ennél azt szeretem, ha facebookon kiraknak olyan bejegyzéseket vagy képeket, hogy az van odaírva: attól még nem vagyok r*banc hogy.... stb stb, de azért csak olyan képei vannak, hogy mindene jóformán látszik. a legnagyobb r*bancok próbálnak a legjobban leplezni :)

2013. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a stílusod alapján apádnak adok igazat. Mivel semmi infót nem közölsz, én is úgy látom, hogy az önbizalmadat akarod növelni azzal, hogy mindenki neked helyesel, mert hazudsz. Aki nem azt írja, amit akarsz, az hülye és menjen a "picsbe". Magadba kellene egy kicsit nézned és visszafogni a hatalmas arcodból és a stílusodból. Ha kérdezel, fogadd el a választ!


Lepontozhatsz nyugodtan, megyek a picsbe, hülye vagyok. Tudom. Csak sajnos nem adok a véleményedre, valahogy nem érzem szükségét. ;)

2013. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló maximálisan egyetértek veled, habár amit én írtam valami módon kitörölte, de én is az igazat és a lényeget irtam le, de ő háborodott fel ezen..
2013. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%

Amado atya!

Miután elköltözött otthonról, talán meggondolhatja, hogy így válaszoljon.

De még akkor sem kell föltétlenül lealacsonyodni erre a szintre, elvégre nem egy útszéli senki csöves szólt be a kérdezőnek, hanem az apja!!! Az meg csak ismeri a lányát...

A másik oldalt meg nem ismerjük, lehet a kedves papa másképp mesélné el.

2013. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Amado atya ***** válasza:
0%
Magamból indulok ki. Ha beszólogatnak (bárki), először a "Hallgass!" vagy a "Csönd legyen" jön, ha ez se hatásos, akkor a "Kussoljál már be azonnali jelleggel" felszólítás jön.
2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Annak is, aki adott esetben eltart? Vagy akinél laksz?

Az összes fogad megvan még? :)


Amúgy elég csökkent értelmi színvonalra vall, a a beszólogatásra csak ilyeneket tudsz visszaszólni. Kb ilyen neandervölgyi szint.

2013. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ENNYI!

2013. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bántalmazás-íze van a dolognak, de erre mindig nehéz rálátni. A kívülállók nem tudnak sokat, akik meg benne vannak a dologban, azok meg többnyire épp azért nem látnak rá jól kívülről, mert túlságosan benne vannak. Szerintem beszélgess olyan felnőttel, aki megbízható, és akiről tudod, hogy tanácsot tud adni ilyen családi alkoholizmus meg erőszak, durvaság témában is. Amikor én bántalmazott gyerek voltam, én sem tudtam magamról, hogy az vagyok-e vagy sem.
2013. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Amado atya ***** válasza:

Tizenheteske:

Saját lakásom van, és magamat tartom el, mert DOLGOZOM.

Így tehát annak szólok be, akinek akarok, ha cseszeget.

Deal?

2013. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!