Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám azt mondta hogy kurv...

Apám azt mondta hogy kurv álkodok. Normális szerintetek?

Figyelt kérdés

tegnap összefutottam az utcán 3-4 barátommal. ő nem ismeri őket. kint beszélgettünk, jókat nevettünk meg minden. mire bementem ordított és minden csúnya szót mondott rám.

24 éves vagyok és én semmi rosszat nem látok abba amit csináltam


2013. aug. 13. 18:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kikkel beszélgettél? Hogyan öltözködtél? Hogyan viselkedtél?
2013. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
átlagos otthoni ruhában voltam és úgy viselkedtem ahogy az ember a barátaival elhülyéskedik
2013. aug. 13. 18:27
 3/20 anonim ***** válasza:
Kikkel beszélgettél? Fiúkkal vagy lányokkal?
2013. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Apád véletlenül nem alkoholista? Egyébként meg ok nélkül nem hiszem, hogy mondana ilyet.. vagy csak, azért szívózik, mert trehány vagy és otthon nem végzed el a teendőket, hanem inkább a "barátokkal" lógsz. Vagy pedig tényleg ribi vagy és csak nem látod.
2013. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

kedves 3as. a véleményeid úgy látom nem csak én nem tudom hasznosan értékelni hanem más se.

kár volt írnod

2013. aug. 13. 18:33
 6/20 Amado atya ***** válasza:
36%

Közöld vele, hogy semmi köze hozzá, kikkel érzed jól magad, és nyugodtan fogja csak be a száját.

Ha olyan a habitusod, mindezt drasztikus, nyomdafestéket nem tűrő szavakkal is közölheted... :)

2013. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
ja bocs. az a négyes volt
2013. aug. 13. 18:33
 8/20 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nem mondta volna, úgyhogy leírhatnád kicsit részletesebben, bár akkor lehet neki adnánk igazat... Nekünk hazudhatsz, de magadnak nem.
2013. aug. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

az alkohol valóban szerepet játszik a mindennapjaiban

de attól mégse kéne ezt mondani

nem ártana gondolkoznia

2013. aug. 13. 18:34
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudod a választ, hogy alkoholt fogyaszt, akkor felesleges kiírnod, főleg azért, mert csak megerősítésre vágysz. Ha fiúkkal voltál, s nem ismeri őket, akkor lehetséges hogy amiatt tette, vagy tényleg adtál rá okot neki. De mivel nem számoltál be nekünk részletesebben az eseményekről, emiatt nem tudunk rendes választ adni. Itt mindenképpen a saját igazadat akarod hangoztatni (a jelekből ítélve, de ha téves, akkor elnézést kérek).

Viszont megcáfolásként írd le részletesebben a dolgokat, hogy rendes választ tudjunk adni.

3-mas voltam, meg egyben az első.

2013. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!