Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az, ha egy tinédzser...

Milyen az, ha egy tinédzser tényleg érettebb a koránál szellemileg?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam, a válasz, a nevelés. A szüleim nem próbálnak meg "kicsi ént" faragni belőlem, hagynak kiteljesedni.
2013. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen tanul, ha ráér munkát vállal, nem iszik alkoholt. Most ezek jutottak eszmbe. De ha választani kéne én inkább nem lennék tinédzserként érettebb a koromnál. Annak a kornak is megvan a maga varázsa, amit jó megosztani az egyidős barátokkal. Néhány év és vége!!
2013. aug. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is azt mondja mindenki, hgy érettebb vagyok a kormnál. Igazábol a hülyeségeket én találom ki leginkább, de tudom hogy hol a határ és mi veszélyes és mi nem. Sokan nem tudják a társaságból. Meg nem próbálom ki a különböző kábító és tudatmódosító szereket.Valamint nem káromkodok agyba-főbe hogy menő legyek tőle. Inkább küzdök az álmaim eléréséért szabadidőmben mikor nem a barátaimmal vagyok és nyelvet tanulok.
2013. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem abban méri az emberek értékét, hogy ki milyen ruhákat visel, mennyire divatos a táskája, mennyire ismeri a legújabb tehetségkutatók felfedezettjeit, és hány pasija volt már. Nem tartja menőnek azt, ami rossz és káros, tehát nem dohányzik, nem fogyaszt alkoholt, energiaitalt, nem jár féktelen bulikba. A jót jónak, a rosszat rossznak tekinti, azaz valós értékek mentén éli az életét. Szorgalmasan tanul, segít otthon, lehetőség szerint munkát vállal nyáron, becsületes, kitartó, értelmes céljai vannak az életben, és lehetőség szerint törekszik ezek elérésére. Visszafogott, kulturált. Helyes az értékrendje. Nem törődik a szükségesnél többet a külsejével, a közösségi oldalakkal, vagy a divattal. Színvonalas dolgokat szeret (gügye tiniregények helyett szépirodalmat olvas, Éjjel-nappal Budapest helyett értelmes műsorokat néz a tévében, Megasztáros Józsika helyett értékes zenét hallgat). Nem pazarolja az idejét, pénzét, energiáját fölösleges dolgokra, pl. műkörömre, hiperszuper iphone-ra, stb.
2013. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!