Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha már betegese...

Mit csináljak, ha már betegesen nézem a többi lányt, hogy ők milyen szépek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Nagyon csúnyának érzem magamat.(Előre leszögezném, képet nem szeretnék küldeni, se feltenni.) 14 lehettem, amikor az akkori legjobb barátnőm közölte, csak úgy, hogy szerinte nem vagyok szép. A fiúk alig figyeltek fel rám, ahogy mindenki csajosodott. Volt,a kinek szerelmet vallottam, mert egyértelműen küldte a jeleket, és kikosarazott...mígnem jött a barátom! Megismertem, gyönyörűnek látott, és ez növelt valamelyest az önbizalmamon(persze még mindig mínusz az önbizalmam, mert ez kiskoromból fakad, így magamban kell rendeznem). A barátom egy idő óta viszont nem bókol már annyit, mint régen.

Facebookon mindig nézem a szebbnél szebb lányok képét, hogy hogy lehetnek iylen gyönyörűek? Hiába próbálom elfogadni magam, külsőre nem vagyok olyan, mint amilyen szeretnék lenni, és nem is leszek soha. 14 évesnek nézek ki és csúnyának. Voltak napok, amikor szépnek láttam magam,de az önbizalomhiányom odáig fajult, hogy nem merek egyedül vásárolni, nem merek ránézni az utcán az emberekre, mert én nem vagyok olyan szép, mint ők. Vannak csúnya lányok is, akik olyan nőiesek, hogy megszépülnek.

Mi lenne a legjobb megoldás számomra?Járok pszichológushoz, nem ebben a témában, de tudja ezt is.

Ami régen az ideálom volt, hogy hogy akarok kinézni, az nem lehet, mert ahhoz szét kellene, hogy roncsoljam a hajamat(most göndör/hullámos). Mostmár kezdem megszeretni, de akkor sem vagyok szép! Nem tudom elfogadni.:(


2013. aug. 6. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
küldj képet privátban (bács megyében lakom)
2013. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
En is igy vagyok vele. 14/L Kivancsi vagyok a valaszokra. :(
2013. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de tényleg nem szeretnék senkinek se küldeni képet!:)
2013. aug. 6. 21:04
 4/11 A kérdező kommentje:
14/L. Biztos vagyok benne, hogy a felfogásunk kihat a kisugárzásunkra, szóval valahogy megkellene próbálnunk változtatni rajta!:)
2013. aug. 6. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Van barátod is, akkor meg minek hisztizel... Még, ha soha nem lett volna senkid, akkor megértem.
2013. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, legalább van barátod... Valamiért veled van, és szeret téged.
2013. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy anyagilag megengedheted-e magadnak, de egy új frizura, sminktanácsadás, új ruhák lehet megoldanák a dolgot. Ami még nagyon hatásos, ha elmész egy profi fotóshoz, aki megmutatja Neked mi lakozik benned.

Van egy oldal, a Taaz.com (angol nyelvű, de nem bonyolult-és ingyenes)erre ha feltöltesz képet, kipróbálhatsz sminkeket magadon, meg frizurákat.

2013. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szerintem annyira csúnya nem lehet senki, hogy így gondolkozzon. Próbálj sminkelni, ez adhat önbizalmad! Ha pedig jársz pszichológushoz, felhozhatnád ezt a témát is, biztosan tudna segíteni.

Sok sikert!

2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem ezt a panaszkodást. A VALÓBAN csúnya arcszerkezettel rendelkező embereknek sokszor barátjuk sincs talán 30-as éveikig sem, vagy azután sem, de ami rosszab, hogy a munkaerőpiacon is óriási hátránnyal indulnak. A"csúnya" alatt nem azt értem, hogy göndör a haja...jesszus
2013. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 S3l3jt válasza:

Nem, nem vagy csúnya. Fiatal vagy és lány.

Többség aki ÁTLAGOS így érez, ha bevallja ha nem.

Minden nő lesi a másik nőt. Ez genetika, szokj hozzá.

Koncentrálj a jövődre. Szakma, háziasság, hűség a kapcsolatokban. Ha ezekben már sikeres vagy, még ha valóban csúnya lennél is, ÉRTÉKES leszel. Értékeld magad.

2013. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!