Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigány, vagy sem?

Szokogreta kérdése:

Cigány, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nemrégiben, megismerkedtem egy helyes fiúval. Korához képest nagyon kedves és illedelmes. Egy Problémám van csak, az hogy nem tudom eldönteni, vajon cigány-e. Sötét bőrű, sötét hajú, és a szeme is igen sötét barna. A vezetékneve "Koncsik". Még korábban nem halottam ilyen vezetéknevet ezért nem tudom eldönteni a származását, ami kizáró ok lenne. Nincsenek faji előítéleteim, egyedül a szüleim azok akik gátolnak ebben a dologban. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. júl. 16. 17:51
1 2
 11/17 anonim válasza:
66%

Úristen nem értelek titeket! És mi van akkor ha cigány? Nekem nagyon sok cigány barátom van,sőt a legjobb barátnőim is félig azok és a világ legjobb emberei!Itt korcsozzátok őket,meg undorítózzátok,csak azért mert ti a rosszabb fajta cigányokkal egy számba veszitek.Szerintetek a cigányok a rossz emberek,közbe a magyarok között vannak gonosszabbak mint a cigányok közt.Most komolyan,hova süllyed még ez a világ? Már be se tehetik sehova a lábukat,mert a származásuk alapján elitélítek őket? Nektek ez hogy esne,ha valahova belépnétek és egyből leszólna titeket mindenki?Gondolkozzatok már el.Ja és mielőtt valaki megkérdezné,NEM VAGYOK CIGÁNY!És hogy válaszoljak a kérdésre,beszéld meg a szüleiddel ezt a dolgot,mond el neki hogy nagyon aranyos fiú és tényleg szereted.Mond nekik hogy ismerjék meg először a fiút,mielőtt itélkeznek.Mellesleg ha szereted,akkor az lényegtelen hogy cigány e vagy sem.Ne érdekeljen.A szerelemben semmi nem számít.És attól még hogy sötét börű és hajú,nem biztos hogy cigány.A Koncsik név egyáltalán nem cigányos!:)

Hajrá!

2013. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne gyere össze vele... pláne magyar lány ként.. most még játssza a jó, kedves aranyos fiú szerepet, de utána kitudja mi lesz, ha összejössz vele, szerintem nem fog emberszámba venni, egy játékszer leszel neki, egy rabszolga...
2013. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha nem a szívedre hallgatsz, akkor jó szövevényes történet fog kerekedni ebből. Anélkül is valószínű (mert a szüleidnek is több a mondandója, mint a figyelme), de legalább akkor nem miattad.
2013. júl. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem biztos, Volt egy ilyen osztálytársam csak más névvel és nem volt cigány. Meleg volt :D tényleg.


A szüleid neveltek X éven át tiszteld meg őket azzal, hogy nem tervezel kapcsolatot egy ilyennel.

Nem a bőrszinnel van baj, hanem a hozzá tartozó stilusal, majd ha az "utolsó pohár bórt" issza ebből is előjön az állat és kést ránt.


Hagyjátok már a liberális szövegeket: Ő is ember, jajj.

A hajléktalan is szépen illedelmesen osztogatja az újságlapot.


Utóbbiaknak: MIAAAA F@SSSSSZ???

Minket köveznek már meg ha egy kisebbséghez sértően szólunk, ők kapják állandóan a pozitív diszkriminációt.

A magyart verik agyon a pereputtyukkal csupán 1 rossz szóért.


Ha beilleszkedsz a cigányok közé persze, hogy számodra teljesen normálisak lesznek. 11! Te is egy cigány vagy, max másnak érzed magad.

2013. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Az még nem biztos hogy cigány! attól hogy barna bőrű barna szemű! Ismerd meg jobban kérdezősködj érdeklődj milyen barátai vannak és ki fog derülni hiddel akinek a legjobb barátja magyar még ha cigány is az rossz ember nem lehet! :)
2013. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem számít ki milyen nemzetiségű!Legalábbis szerintem a belső tulajdonságok és azért nézzen is ki valahogy..meg legyen esze..embersége..egy cigány is lehet jó ember!Én magyar létemre ezt tapasztaltam,hogy sokszor irigylésre méltó a cigányösszetartás!Magyarok nem tartanak úgy össze..ha bőrszín szerint ítélsz,akkor te csak a külsőt nézed....
2013. júl. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ezt jól megmondtad 16-os válaszoló
2013. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!