Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigány, vagy sem?

Szokogreta kérdése:

Cigány, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nemrégiben, megismerkedtem egy helyes fiúval. Korához képest nagyon kedves és illedelmes. Egy Problémám van csak, az hogy nem tudom eldönteni, vajon cigány-e. Sötét bőrű, sötét hajú, és a szeme is igen sötét barna. A vezetékneve "Koncsik". Még korábban nem halottam ilyen vezetéknevet ezért nem tudom eldönteni a származását, ami kizáró ok lenne. Nincsenek faji előítéleteim, egyedül a szüleim azok akik gátolnak ebben a dologban. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. júl. 16. 17:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha már felmerül a kérdés, hogy cigány-e vagy sem akkor már minimum, hogy félvér!!! hagyd a fenébe keress egy magyart inkább!
2013. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

"kizáró ok lenne"

"Nincsenek faji előítéleteim"


Ezek szerint vannak...

2013. júl. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
legyenek is...
2013. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Ismerd meg jobban, ha véletlenül nem teljesen magyar, attól még ugyanúgy lehet kedves, jó szándékú ember (tapasztalatból mondom). Ne legyél előítéletes, lehet akár életes szerelme is :)
2013. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
13%
életed*
2013. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
keresztneve Szabi?:D
2013. júl. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
54%

ezektől a válaszoktól hányni tudnék-_-

mi az,hogy "korcs"?:oooo

gondolkozzatok már el emberek...nem minden a külső

2013. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

"Korához képest nagyon kedves és illedelmes. "


Te viszont irgalmatlanul nagy tahó vagy, már meg ne sértődj. Hagyd ezt a srácot, ha cigány, ha nem, nálad biztosn akad neki különb lány, aki megbecsüli.

2013. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 MrPifta ***** válasza:
42%

a sok rasszistát...

Teljesen mindegy, cigány vagy magyar vagy néger, ember és kész.

De ha már felmerült, akkor már sajnos baj van... veled. Ha előítéletes vagy, ne menj bele

2013. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
69%

# 10/12

nem nem vagyok cigány;)

te vagy a paraszt:)

ezek a gondolatok: "dögöljenek meg a cigányok"

erről annyi a véleményem,hogy gondolkozzatok el magatokon.most nem olyan cigányról van szó(ha egyéltalán cigány) aki lop,öl,rabol hanem "nagyon kedves és illedelmes".

Kérdésre válsz: Ezt ezek alapján nem lehet megmondani,de minden képpen ismerd meg:) ha komolyabb lenne köztetek valami,ismerd meg a szüleit és eldől "mi" is:)

2013. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!