Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha egy volt...

Mit tennétek, ha egy volt párotokról biztosan tudnátok, hogy szociopata?

Figyelt kérdés
Nagyon durva dolgokat tudtam meg egy 3 évvel ezelőtti barátomról, aki egyébként egy 30 éves orvos. Mellettem is egy beteg állat volt, viszont most pár lány megtalált facebookon, akikkel utánam járt és amiket meséltek az még jobban kiborított. Én sajnálom azokat, akik utánam bedőlnek a beteg elméje szinte hibátlan játékának, ha tehetném mindenkinek szólnék, mert az a baj, hogy tökéletesen játszik, elég nehéz felismerni, hogy nem normális. Sz.rjam le? Éljem az életem? Vagy mit csináljak? Tényleg durva a fickó, még a szüleinek is megfogalmaztunk egy levelet, tényeket sorolva, beszélgetések képernyőmentését csatolva, mert a saját szüleinek is hazudik gátlástalanul, de nem történt semmi, kiállnak a kisfiuk mellett. A kisfiuk pedig tovább szédíti a lányokat..

2013. júl. 16. 12:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

1. XD-t értelmes ember nem ír.

2. Férjes nő vagyok, nem idióta tini, akinek feljött a fejvize, mert az első kisfiú megdobta kővel.

3. A férjem is felvette vele fél éve a kapcsolatot, miután 3 év után is még arról zagyvált ez az idióta nekem minden létező fórumon, hogy mi mennyire szépek voltunk együtt, bla bla. Nem fogta fel, hogy hagyjon békén, ajándékokat küldött a címünkre, amikor megkértem, hogy ne tegye, akkor jött a hiszti, hogy én kegyetlen ember vagyok, ő csak kedves akart lenni és ez a hála. Még egyszer mondom, hogy egy felnőtt 30 éves férfiról beszélek. Amikor a férjem beszélt vele, akkor kiröhögte, hogy biztosan én vagyok az ő nevében, majd biztos találtam magamnak férjet, másrészt meg ha így lenne, akkor ott lenne facebookon, hogy házas vagyok, de nincs. Csak nem azért nincs ott, hogy az állítólagos férjem webkamerás kekszelhessen lányokkal, mint annak idején ő mellettem?

4. Nem lehet tőle megszabadulni, sem szép szóval, sem pedig határozott fellépéssel. Ha letiltod csinál új profilt vagy használja a testvérei profilját.

5. Tudom, én vagyok a szánalmas és beteg még mindig.

2013. júl. 16. 14:38
 12/16 anonim ***** válasza:

Mindenre van megoldás...

Ha férjes nő vagy akkor ez ugyanúgy a férjedre is tartozik.

Én nem tagadom a férjed helyében már rég meglátogattam volna az illetőt.Most akkor az a bajod hogy téged ennyi idő után is csapja a szelet Neked?Ettől szociopata?

Valószínű Te is rosszul csináltad a dolgaid hogy idáig fajult a dolog.Lehet hogy nem úgy szakítottatok ahogy kellene,lehet hogy látja hogy foglakozol vele így több esélyt lát.Valamennyire ezt a helyzetet magadnak is köszönheted!Old meg,vagy oldjátok meg a problémát!

2013. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Most mióta tudja, hogy megtaláltuk egymást már egyikünket sem szédít,"


Akkor meg..?

2013. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
tipikus "nincsen semmi problémám, hát csináljunk egyet" esete.
2013. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "segítségeteket". Kívánom, hogy ne találkozzatok ilyen aljas egy emberrel, mint akitől másokat szerettem volna megkímélni.
2013. szept. 10. 12:15
 16/16 anonim ***** válasza:
mi történt azóta? csak most látom a kérdést, de mivel orvos, feltétlenül be kellene tartania bizonyos etikai szabályokat, ha ezeket megszegi, pácienseivel akar járni pl. akkor azt halaszthatatlanul jelenteni kell a főnökeinek, mielőtt több emberen kárt okozna, egy orvosi munka felelősséggel jár, nem pedig idióták gyűjtőhelye!!
2015. ápr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!