Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hisztek abba, hogy az...

Ti hisztek abba, hogy az álmok teljesülnek?

Figyelt kérdés
álmodtam valamit bárcsak teljesülne...tapasztlat?
2013. júl. 16. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem dejavu érzéseim voltak, nem konkrét idilli álmokkal kapcsolatban, csak úgy éreztem mintha ezt már álmodtam volna. Aztán a fene tudja mitől volt, ennek ellenére nem hiszek benne.
2013. júl. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Salx Narval ***** válasza:
Hááát, remélem nem mindegyik teljesül.:D Voltam már úgy, hogy teljesült az álmom, de többnyire nem, volt amelyiket bántam, volt amelyiket nem.
2013. júl. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem... Ha teljesülnének, most innen 1300km-re sétálnék kézen fogva a számomra tökéletes lánnyal.


Az álmok nem válnak valóra, szerintem ez hülyeség...

2013. júl. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van amelyik valóravállik. Pl ha horgászni akarsz, de még nincs cuccod de nagyon érdekel a hobbi ugye álmodsz tópartot, halat, pecázást is. Ezek valóra válósak, de sok ilyen van. Vannak egyéb fajták amik meg soha, mert az élethez ilyentén semmi köze, ahogy az álmodban az is lehet ami az életben soha.
2013. júl. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha teszel érte valamit, akkor teljesül, különben nem.
2013. júl. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

LoL, hány éves vagy, 12?

Semmilyen álom nem teljesül.

Az ember azt éri el az életben, amiért baromi keményen megdolgozik, minden más csak hiù ábránd.

A baj az, hogy a.legtöbb ember csak várja a sültgalambot, de az bizony sosem jön el.

2013. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:(
2013. júl. 16. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Pontosan errõl beszéltem...
2013. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az álmok egyszer valóra vállnak!

Egy biztos ha van álmod ,akkor tegyél róla hogy elérd őket!Semmi sem lehetetlen!

2013. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. júl. 16. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!