Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy is van ez?

Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Hogy is van ez?

Komolyan mondom,hogy mikor egészen jól érzem magam a bőrömben , eléggé jó a kedvem , ami nálam nem sokszor van , akkor mások kihoznak a sodromból vagy elkedvetlenítenek . Megpróbálom nem hagyni ,de nem nagyon eredményesen . Éppen elhatározom magam valamivel kapcsolatban és erre meg jönnek nekem olyan dolgokkal amitől én ilyen szerencsétlen flótásnak érzem magam ,mert nálam aztán mindenki sikeresebb .



2013. júl. 12. 13:40
 1/3 anonim válasza:
Mert magadra veszed. Határozd el magad,hogy most márpedig ilyen leszek,aztán pofázzatok csak,ha nektek az jó. :D Vagy támadj vissza. Ne hidd,hogy ők különbjebbek annyira,hogy joguk legyen beleszólni,és elrontani a kedved. ;)
2013. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elhatározod magad, akkor ne térítsen le az utadról senki. Amikor valaki magyaráz neked, akkor meg egyik füleden be a másikon ki. A tanácsokat érdemes megfogadni, legalábbis meghallgatni. De nem kell mindent ennyire a szívedre venni. Inkább tanulj belőle, mintsem hogy félbehagyd amit elkezdtél.
2013. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Doruss ***** válasza:

Ez nálam is sokszor előfordul (az apám olyan, hogy mindent kritizál és leszól, mert ő aztán mindent jobban tud...), olyankor nekem az a mottóm, hogy "csakazértis".

Igyekezz úgy élni az életed, ahogy te szeretnéd és gondolj arra, hogy csak neked van jogod és lehetőséged arra, hogy a saját életedet irányítsd, és az is rajtad múlik, hogy ezt a saját elveid vagy más véleménye alapján teszed. Te is vagy olyan sikeres, mint mások, ha azt teszed, amit jónak látsz. Csak te döntsd el, hogy mit akarsz, ne mások.

2013. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!