Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha megtudnád egy barátodról,...

Ha megtudnád egy barátodról, hogy empata, hogyan viszonyulnál hozzá?

Figyelt kérdés

Mindig is titkoltam és nem is gyakran látok lehetőséget barátságra. Évek óta először kezdek megnyílni és tekintek valakire lehetséges barátként. Régóta próbálom tartani a távolságot az emberekkel, ezért keveseket engedek közel magamhoz.

A lényeg, hogy megkedveltem valakit és bár nem olyan vagyok, mint más empaták, én bírok az értelmeimmel és évek hosszú, kitartó munkájaként tökéletesen meg tudom különböztetni a saját és a környezetem érzelmeit, már különösebb hatással sincsenek rám. Viszont még ma is könnyen belelátok másokban, nem csak könnyen kiismerem az embereket, de szinte a fejébe látok azoknak, akikkel sok időt töltök. És ebből a "képességből" villantottam véletlenül párszor az utóbbi időben. Elgondolkodtam, mi is lenne ha elmondanám mi vagyok, de tartok tőle, hogy ettől megrémülne.


2013. jún. 27. 21:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja tudom csak. Aki szeretne írjon :)
2021. febr. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!