Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg mindíg a rejtélyesebb...

Tényleg mindíg a rejtélyesebb emberek a vonzók, és érdekesek?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallom és olvasom hogy a rejtélyesebb magáról keveset mutató emberek a vonzóak.

Ezt azzal szokták magyarázni hogy mi emberek minnél többet akarunk kideríteni egy kiismerhetetlen emberről.

Vagyis aki nem add magáról sok tulajdonságot és jelet számunkra akkor csak azért is meg akarjuk ismerni?


Nekem volt egy oszt.társam aki egésznap a padban ült és alig mukkant meg,igazából észre sem vettem anyira csendes volt...

szóval nem is érdekelt hogy ki is ő,de érdekesnek találtam ugyebár mint minden gyerek furcsaságokat gondoltam róla hogy biztosan valami ürlény vagy ilyesmi...szóval számomra ez nem volt igaz.


Ti mit gondoltok erről az állításról?

(lehet hogy ez most butaság de aki ismeri a naruto c.animét sasuke-t tudnám példának felhozni mivel ugye ő is "elég elérhetetlen volt" mégis mindenki őt akarta anélkül hogy igazán ismerték)


Normális válaszokat kérek,bunkók kíméljenek!

(megy a zöld kéz a segítő válaszokra!)



#érdekes #Rejtélyesebb emberek
2013. jún. 23. 23:08
 1/6 anonim válasza:
100%
Tény, hogy van benne valami, hogy a rejtélyes, nehezen megkapható, már már elérhetetlen mindig vonzóbb. Ezért is születnek plátói szerelmek. Viszont nem mindenki iránt alakul ki bennünk az a fajta késztetés, hogy jobban érdeklődjünk a furcsa illető iránt. Saját példa: én első ránézésre csendes, unalmas emberkének tűnhetek. Főiskolára járok és ott is azt vettem észre, hogy a csoportom egy része elkönyvelt valami furcsaságnak. Sokan valószínűleg nem érzik, hogy érdekes vagy szórakoztató személyiségem lenne, de igazából nem veszik a fáradtságot, hogy megismerjenek. Én ha pár szó erejéig néha hozzájuk szólok, kedvesen, semmi rosszindulattal... akkor az arckifejezésük árulkodó, nem tudnak hova tenni. Bizonyára elronthattam valamit már a legelején, de ez másik téma. Másrészről én kifejezetten szeretem, ha valaki elsőre nem nyitott könyvként tálalja magát, hanem személyiségének szirmait lépésről lépésre bontja ki.
2013. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát válasz lehet a kérdésedre már önmagában az, hogy feltetted ezt a kérdést
2013. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,mint a 0.19-es,vagyis vmi űrlénynek néznek!De aki megimer,az nagyon megkedvel,de ugyan úgy marad rejtély számukra bennem!Egyszerűen nem akarok mindent megmutatni!Egyébként néha szeretek egyedül lenni,nem mindig jó,ha körbezsonganak!Valakinek ez furcsa ez,nem értem,miért!Kérdező,te is ilyen talány vagy?Titokzatos?
2013. jún. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösszönöm,még jöhetnek a válaszok!

sajnos én nem vagyok ilyen,nagyon társaság kedvelő vagyok de a többi embernek kell megtenni az 1.lépést mert félek.

Nagyon jónak tartom ezt a témát személyes tapasztalatokat várok :)

2013. jún. 24. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Aha, a téma jó.

Szerintem is így van ez.

Tegyük fel, hogy van egy teljesen átlagos férfi. Semmi különös nincs benne. Àtlagos, vagy átlagon aluli a külseje. A "belsejéröl" ugye nem tudunk meg sokat, mivel nem nagyon adja ki magát. Lehet, hogy egy nagy nulla, vagy egy bünözö, vagy csaló, vagy egy pszichopata, vagy egy lángelme. De ez mindegy is. A nök többsége vonzónak fogja tartani a "titokzatosságot", ami körüllengi. Legyen az valódi titokzatosság, ami a természetéböl fakad, vagy lehet bevett módszer, taktika, mivel ö is tisztában van a "titokzatosság" erejével. De ezt ugye megint nem fogjuk megtudni.

Részemröl én kedves voltam és barátságos. Aztán rájöttem, hogy ez nem nyerö a pasiknál. Volt egy pasi aki a hidegségével és eme titokzatosságával vett le a lábamról. Azóta rákaptam a témára. Eleinte úgy éreztem, hogy nem vagyok önmagam, ha eljátszom ezt a fajta "távolságtartást", vagy hogy is mondjam. Idövel annyira megszoktam, hogy szerintem tudatosan ilyenné váltam. Ès az embereknél tényleg bejön, kíváncsiak arra, aki nem adja ki magát. Legalábbis én ezt vettem észre.

2013. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is probálkozom ezzel..és nem megy.Egyszerűen nyitott könyv vagyok,demár próbálom kicsit visszafogni magam.Ahogy észrevettem a ridegebb embereket nem bántják meg annyira mivel egyszerűen nemérdekli.Köszönöm a válaszokat
2013. nov. 11. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!