Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akar nekem rosszat a...

Miért akar nekem rosszat a "barátnőm"?

Figyelt kérdés

Suliban jóban lettem egy lánnyal. Kicsit fiús, még sosem volt ilyen barátnőm, mert én csajos vagyok, általában mindig hasonlóakkal akadok össze... Na de a kezdeti nehézségek után tök jó barátok lettünk, jólesett egy lánnyal nem csak csajos dolgokról beszélni, szóval megvoltunk. De amióta elkezdődött az érettségi (előrehozott), teljesen megbolondult. Ugyanabból a tárgyból teszünk vizsgát, és írásbelinél is folyton kérdezgette, hogy hol tartok a tanulásban, erre mindig rákontrázott, nem jött suliba, hogy még többet tanulhasson, és ezzel fel is vágott, hogy neki milyen jó, sokkal több ideje van. Aztán íresbeli után is végig kikérdezett, hova mit írtam, hány pontom lett. Én inkább 5-10 ponttal kevesebbet mondtam, mert már nem voltam biztos a válaszaimban, ő pedig túl sokra számított végül kiderült, hogy én 8 ponttal jobbat írtam. Én örültem, és szerintem neki is jó lett az eredeménye, de ő azóta teljesen kiakadt, hogy így már nincs is értelme, mert már nem lehet ötös. Én igen amúgy. És most szóbelink lesz, és folyton arra bíztat, hogy van még idő, nem kell tanulni, ilyenek... Persze tanulok! De mi a jó neki ebben, az a célja, hogy én szar eredményeket kapjak? Miért nem foglalkozik inkább a saját tanulásával?

17L


2013. jún. 18. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos, és úgy próbál "jobb" lenni, hogy téged alacsonyít le. Ne hallgass rá és hagyd ott!
2013. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Hagyd ott!
2013. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Villácska válasza:
Azért mert az ember olyan, hogy amit ő nem tud azt akarja hogy a másik se tudja. Primitív dolog, de valakinek zsigerből jön. Önbizalomhiány.
2013. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!