Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változás, optimizmushoz tippek?

Változás, optimizmushoz tippek?

Figyelt kérdés

Szeretnék változni pozítiv irányba, hirtelen haragú vagyok, lusta, pesszimista, önértékelésem alacsony, ezeken szeretnék elsőkörben változtatni!

Ezekhez szeretnék hasznos tanácsokat, Köszönöm előre is a Segítséget.



2013. jún. 15. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

apró dolgokban.

reggel felkelsz, elsö gondolatod, milyen szép nap lesz a mai, belenézel a tükörbe rendbe teszed magad ugy hogy azt mondhasd fasza csávo /csaj vagy.

szeretned kell magad ahoz hogy más is szeressen.

mosolyogni sokat. nem kell kényszerböl. mosolyogj egy állatkára madárra bármire.

nem tom miket szeretsz de nálam egy szép fa, madarak, játszo macskák alapjáratban örömet okoznak. egyre több ilyet vettem észre és egyre vidámabb lettem.

sose gondolj arra h szar az élet, hülyék az emberek stb.

lehetöség szerint ne nézz tv-t. max értelmeset mint nat geo stb. ahol nem folyik a hazugság, a terror meg ki hol miért halt meg és milyen szar a világ.


hirtelen harag ellen csak azt tudom javasolni hogy nagy levegö és végiggondolod érdemes e bepöccenni.én is az vagyok..


lustaság ellen meg h amint eszedbe jut h nincs kedved, azonnal állj fel és csináld meg.


"miért szeretem az esőt? mert ha nem szeretem ,akkor is esni fog."

2013. jún. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bruce_Wayne ***** válasza:
számtalan pozitív gondolkodással foglalkozó könyv van, ezekből meríthetsz ötleteket a kezdeti lépesekhez.A gondolkodásmód megváltoztatása a kulcs,nem csak fantasztikus magyarázat van rá,tudományos oldalról is bizonyított hogy az agyunk programozható.
2013. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt ajánlanám elolvasni

[link]

2013. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Majd hétfőn veszek ki agykontroll könyvet, a másik könyvet letöltöttem, beleolvastam a 1

2013. jún. 16. 13:11
 5/6 A kérdező kommentje:

* véletlenül elküldte befejezetlenül, szóval a 10 pontot teljesen hasznosnak találtam :)

Az elsőnek is köszönöm, igyekeztem ma reggel is pozítiv gondolatkkal kelni, holnap pedig, azzal is fogok!

2013. jún. 16. 13:12
 6/6 Bruce_Wayne ***** válasza:
sok sikert, légy kitartó :)
2013. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!