Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire vágnak fel ennyire a...

Mire vágnak fel ennyire a cigányok?

Figyelt kérdés
Lopnak, csalnak, hazudnak, bűnöznek,sorba állnak a segélyért nem tudnak viselkedni sehol sem és ápolatlanok (Tisztelet a kivételnek!)! Ha én csinálnám ezt biztos égne a pofámról a bőr

2013. jún. 15. 17:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%
Igen sajnos a cigányok között is van rasszista. Ebben teljesen igazad van.
2013. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
83%
A cigány nemzetség nem arról hires, hogy él-hal a munkáért.Bolond is lenne dolgozni, amikor marha jó segélyért egy szalmaszálat sem kell keresztbe tenniük. Kiröhögik a magyarokat, amiért görcsölnek, hogy nincs munkahelyük.Persze, hogy elszaladt velük a ló. Pl. én még egyetlen cigányt sem láttam, hogy tanuló autóban vezetett volna, mégis mindnek van jogositványa. Na meg már ugy születnek, hogy le vannak százalékolva! A magyar meg menjen nyomorékon is dolgozni. Hol van az igazság? És még sorolhatnám.Én mikor löktem félre valakit az utcán, mert enyém a közterület? Ja, én csak magyar vagyok.Bocs.
2013. jún. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
A lenyeg nem ez. Ok (es most nem a tisztelt kivetelekrol beszelek) megelegszenek annyival is ami egy erdei zuzmo szintu eletvitelnek felel meg. Legyen cigi, legyen pia, legyen aram, meg valamilyen fedel a fej felett. Az hogy valamit elorejussanak az eletben teljesen feleslegesnek latjak, mert hat ahhoz dolgozni es tanulni is kene, az meg nem megy.
2013. jún. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10%
Úristen, szépen kérem, írjon olyan ember is aki nem gyűlölködik mert elsírom magam.
2013. jún. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mire? Apró darabokra!
2013. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb cigány rasszista persze itt is vannak kivételek ja és ma láttam cigányokat akik azt üvöltözték hogy:Takarodjatok g_ci magyarok ez már a mi országunk k_csög b_zik hogy rohadnátok meg...Hát mit ne mondjak eléggé meglepődtem...
2013. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

És a lopások, a bűnözés, a segélyért kuncsorgás, a zaklatások, és gyilkosságok után mégis miért kéne még mindig védeni meg sajnálni őket? Persze, védjük őket ezerrel, de akkor ne csodálkozzunk ha igazuk lesz, és övék lesz az ország. Lehet, hogy vannak kivételek, de amíg rájuk hivatkozva nem csinálunk semmit, addig az ő malmukra hajtjuk a vizet.

Amúgy én meg az olyanoktól kapok sírógörcsöt, mint pl a 14-es válaszoló. Gondolod, hogy véletlenül van itt is ilyen sok gyűlölködő? Nem gondolod hogy esetleg ennek oka van? Kicsit olvass már utána a dolgoknak... Még akkor is, hogy ha te csak normális cigányokkal találkoztál, tudnod kéne (ahogy ezzel egyébként néhányuk egyet is ért) hogy a legtöbbjük csak anyagpocsékolás...

2013. jún. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%

Mert egész egyszerűen olyan szinten ostobák, hogy nem alakult ki bennük lassan fél évezred alatt olyan, hogy szégyenérzet. Nekik dicsőség a gyengébbek megalázása, kifosztása, az idősek bántalmazása, lopás magatehetetlen, beteg emberektől és persze egy gádzsó meggyilkolása. Olyanok, mint az állatok. Basznak felelősségtudat nélkül, csak hogy legyen minél több gyerek, hogy a falkában feljebb emelkedhessenek a ranglétrán.

Cigány kultúra? Amit ők annak neveznek az nem más, mint azoktól a népektől vett szokások, akiknél éldegéltek, mert saját nemzetük sosem volt, hacsak a lopás nem tekinthető kulturális elemnek, bár ezek szerint náluk az.

Mellesleg látatok már náluk rasszistább "embereket"? Utálnak mindent, ami nem cigány, a magyarokat megvetik, a székelyeket egyenesen gyűlölik, sőt más cigány csoportokat is kimondhatatlanul utálnak, a külföldieket meg a csicskásaiknak tekintik, mert a hülye kanadai meg angol befogadja a kokerókat, ezek meg azt hiszik, hogy nekik alanyi jogon jár mások vére, amióta aztán szívogathatnak életük végéig, ami nem sokkal több, mint 50 év, mert amilyen mocsokban és fertőben élnek az átlagéletkoruk gyakorlatilag az emberi felére redukálódik. Egész egyszerűen olyan primitívek, hogy az már mesébe illő.

Rendben, vannak kivételek, őket valóban sajnálom, hogy a sok előítéletes hülye véleménye miatt nem veszik emberszámba. De ne is haragudjatok, de ha egy országban 10 gyilkosságból 9-et egy bizonyos kisebbséghez tartozó lény követ el, az már okot adhat a sztereotípiák kialakulására és az azok alapján történő ítélkezésre.

Volt több száz évük a beilleszkedésre, nekünk meg több tíz milliárd forintunk ennek a segítésére. Lássuk be, ez egy szélhalomharc, ezeket nem lehet integrálni sehova, legfeljebb a föld alá jó mélyre, bár én ellene vagyok az efféle környezetszennyezésnek.

2013. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 LBJ6 válasza:
100%

Valszeg arra, hogy élőben nem mernél eléjük állni, és feltenni ezt a kérdést. Kénytelen vagy regisztrálni egy oldalra, ahol név és arc nélkül címzel kérdést az irányukba.

Hát erre, hogy ők ilyen kemények, hogy befosol, ha szembejönnek. :( és ez nagyon szomorú dolog, mert kiveszett a magyarságból a virtus. Istenem de máshogy lett volna ez Vak Botyán idejében. Akkoriban az ilyen gyenge magyarokat kivetette a közösség. Csak az a baj, hogy már szinte csak gyenge magyarok vannak. A cigányok hiába vannak tízszer kevesebben, már nem lehet velük mit kezdeni, mert nekik még van vérük. Oda mernek állni, hajlandóak háborúzni is, ha kell. A magyar meg csak behúzza a farkát, és lapul, és várja, hogy a kóóóórmány majd megoldja a gondját. Az erősebb faj fog fennmaradni :(

Én azt már nem fogom megvárni, drága gyenge testvéreim

2013. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tudományosan megközelítve a kérdést, a cigány faj egy genetikailag selejtes faj, rég ki kellett volna már halniuk, csak a bolond Magyarok tartják őket életben azzal hogy segélyezik őket, és lophatnak tőlünk. Egy cigány a saját családján belül is házasodik, itt egy gyerek ott egy gyerek sokszor nem is ő neveli fel hanem a testvére akiből van sok, egymás közt szaporodnak, azért sérültek mentálisan is mind. Ez a tisztelet a kivételnek egy toleráns kifejezés ami letagadja az igazságot. Vannak fajok az állatok között is amit a többi állat kiszorít maguk közül, nekünk még nem sikerült.
2021. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!