Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire vágnak fel ennyire a...

Mire vágnak fel ennyire a cigányok?

Figyelt kérdés
Lopnak, csalnak, hazudnak, bűnöznek,sorba állnak a segélyért nem tudnak viselkedni sehol sem és ápolatlanok (Tisztelet a kivételnek!)! Ha én csinálnám ezt biztos égne a pofámról a bőr

2013. jún. 15. 17:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekik ez a természetes, azaz nincs semmi ami miatt szégyenérzetük lenne. A disznó sem szégyenkezik hogy a trágyában fekszik.
2013. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem mind ilyen! A többségre valóban igazak a fent említettek de VANNAK kivételek! Csak egy kalap alá vesznek mindenkit!
2013. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Második: Én is oda írtam hogy tisztelet a kivételnek!
2013. jún. 15. 17:37
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudják meddig mehetnek el amíg a jog mellettük áll, nekik a börtön is jó buli mert nem kell félniük ott se, hisz 80%ban sógorság és rokonság van ott is

Leülik azt a pár évet, kijönnek kezdik elölről, erről szól az életük


Azért mi fehérek mennyivel céltudatosabbak vagyunk, gondolunk a jövőre, mindennap értelme van az ébredésnek

21/F

2013. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen a környékbeli cigányoknál az a menő aki már börtönben volt!
2013. jún. 15. 17:41
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem már nagyon elegem van belőlük,az osztályomban van két cigány fiú ők sértegethetnek mindenkit de ha őket szólják le (pl:kövér,csúnya.)akkor kicsapják a "hisztit" rögtön jönnek azt lökdösik azt aki csúfolta őket és órán beszólogatnak annak aki csúfolta őket,hiába szól rájuk a tanár ilyeneket mondanak rák a P@csád,rák egyen ki stb...Más cigányok az orvosi rendelőben hangosan hallgatják a zenét és ha valaki rájuk szól akkor azt mondják KUSS.A buszon is előttem kötöttek bele egy emberbe olyanokat mondtak neki hogy:Jaj gyere már velünk drogozni meg hogy jaj mindjárt kinyalom a büdös P@csád.És még sorolhatnám holnapig mit csinálnak.(TISZTELET A KIVÉTELNEK)
2013. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez rasszizmus!! Tudom h odaírtad h nem mindenkire érted, de akkor is van benne előítélet. A nem cigànyok közül is van olyan,akik lopnak, csalnak...stb. Minek kell kiemelni h a cigányok?? És am sok cigány ember nem kap munkát az előítéletek miatt, és nincs pénzük. Én is lopnék ha nem lenne más válsztásom!! Persze azt kevesen veszik észre, h a cigány emberek nagyrésze mennyire tehetséges. Radics Gigi, Caramel, Oláh Gergő....stb ( ha nem ismeritek nézzetek utána).
2013. jún. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Szerintem az egyetlen tehetséges cigány zenész Farkas Zoli (Énekes) az Ektomorfból!

http://www.youtube.com/watch?v=mAZySEpSgAI

2013. jún. 15. 18:05
 9/22 A kérdező kommentje:
És egyébként is a cigányokat miért nem rasszistázzatok le amikor ordítják hogy büdös g.ci magyarok?
2013. jún. 15. 18:11
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
7. Vok. De ne általánosítsál már!!! Te az összes cigányt ismered, h megtudod mondani h ő az egyetlen tehetséges?? Mert szerintem nem!! Ő is tehetséges, a h még sokan mások.
2013. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!