Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól teszem?

Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel hasonlítunk pár dologban, egy hullámhosszon vagyunk, tetszik is nekem, de csak internetről ismerjük egymást, és tudom, hogy hazudik, ráüt a hasára, egyszer ezt írja, másszor meg azt, lódít... Egyszer leírt valamit, és én iszom, ittam a szavait, aztán összevesztünk, és kitöröltem amit írt, de azért megjegyeztem, aztán meg már megint másképp írta legközelebb, de sajnos mivel kitöröltem, amit először írt, így nem tudtam az orra alá dörgölni. Már csak ráhagyom, nem szólok rá, mert nem akarok vitába kerülni vele, azt hittem, hogy komolyan vehetem őt, díjazom az őszinteséget egyébként, nagyra értékelem. Messziről jött ember, egy hódító lódító. :( Meg utálom, hogy mindig a régi írásaink közt turkáljak bizonyítékért, hogy kimásoljam, a pontosság kedvéért, mikor sokat írkáltunk már egymásnak. De nem akarok veszekedést, nem akarom elveszíteni, mert már megszoktam őt, így csak legyintek egyet és ráhagyom, bár zavar. Kevés a barátom.
2013. jún. 7. 21:20
 1/2 anonim válasza:
de ő nem biztos, hogy egy olyan barát,aki egy igaz barát, akire igazán szükséged lenne. mindenesetre próbáld ezt meg vele felnőtt módon megbeszélni, hogy mi a problémád és hogy ez neked nem tetszik és így kevésbé szívesen beszélgetsz vele.szerintem először így próbáld meg megoldani, de ahogy ezt le is írtad, neked sem jó ez. de amúgy találkoztatok már személyesen? mert ha nem akkor szerintem inkább hagyd a dolgot, bár előtte próbáld megoldani
2013. jún. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ja és ha kevés is a barátod, akkor meg főleg ezeknek a barátoknak a szinte viszont nem jó,ha ilyen.

(előző vagyok)

2013. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!