Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utal ha valaki sokat...

Mire utal ha valaki sokat érdeklődik?

Figyelt kérdés

a barátommal 9 hónapja vagyunk és megfigyeltem h én vagyok a nagydumásabb. Sokat mesélek apró részletekbe menőleg, néha már azt gondolom idegesítő lehet de ő mindig kérdezget, meg mondja h meséljek, ha csöndben vagyok kérdezi h miért nem beszélek. Ő meg mint tipikus pasi, mesél de messze nem annyit, őt nem lehet így meséltetni

De ő miért kérdezget ennyit, miért meséltet? Nem mintha nem örülnék neki csak teljesen szokatlan ez nekem


2013. máj. 29. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán épp azért, hogy ne neki kelljen beszélnie.

Vagy egyszerűen szereti hallani a hangod, kíváncsi rád, stb.

2013. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
írásban is kérdezget mikor nem lenne kötelező beszélnünk, rámír és érdeklődik
2013. máj. 29. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy kíváncsi rád, vagy valahol hallotta, hogy a nők szeretik az ilyen jellegű törődést is.
2013. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bocipók válasza:

Vannak kíváncsi emberek. Így szocializálódott. Valószínű a szülei is ilyenek.

Ismerek egy srácot, aki kb. 10 percenként hívogatja a barátnőmet és érdeklődik, hogy hol vagyunk és mit csinálunk éppen. A vicc az, hogy már többször hívtuk erre-arra, de csak a munkahely és a lakása közt mozog. Nem féltékenység (nő vagyok), szimplán unatkozik és így legalább "történik" az ő életében is valami.

2013. máj. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ideális hallgatóság.
2013. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!