Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sose sírtam filmeken most meg...

Sose sírtam filmeken most meg egy animációst is megkönnyeztem? 26N🫣

Figyelt kérdés
Kb 2 éve vagyok a filmeken érzékeny. Azelőtt sosem, most már nagyon zavar. Mitől?
ma 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

26N vagyok én is és detto ugyanez😂

Szilajt konkrét végigbőgöm, amiben kutya van mese azt már el se kezdem nézni:D

Én sem voltam ilyen, nem tudom mi történt :D

ma 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a dolog. Nem konkrétan sírok, de képes vagyok elérzékenyülni egy filmen vagy egy mesén. Előtte nálam se volt semmi hasonló, kicsit érzelmi analfabéta is vagyok. Nálam is kb 2 éve kezdődött ez.

27/f

ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
melyik film volt?
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Lehet érzelmileg érettebb lettél ahogy haladsz előre az életben és egyre többet tapasztalsz.

Nincs ezzel semmi baj, sőt ezzel csak erősebb vagy. 🙂

El ne hidd a világból jövő bullshitet hogy érzéketlennek kell lenni, meg átgyalogolni másokon.

Emberből vagy, az együttérzés meg hozzátartozik az emberhez.

És igenis merd ezt felvállalni!

A társadalom és az emberiség emberségét pont az mutatná hogyha az ilyeneket fel lehetne vállalni, anelkül hogy valami izomagyú bele ne gázolna a másikba. Sajnos itt még nem tartunk, van mit fejlődni.


Szerintem jó úton jársz. Akár meghatódsz akár nem, nincs baj vele. Azzal lenne baj, ha érzékenységért másba belerúgnál. De a kérdés alapjan feltételezem, nem teszel ilyet 🙂

ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én 2018 körül nagyon szerelmes voltam és többször szerelmet vallottam, ami hatalmas dolog volt számomra, mert előtte sosem voltam ennyire őszinte az érzelmeimről. A sokszoros visszautasítás miatt elég sokat sírtam, de nagy megkönnyebbülés is volt a dolog. Azóta jobban felvállalom az érzelmeimet és sokkal könnyebben meghatódok dolgokon, amitől néha sírni is szoktam filmeken. Előtte sosem sírtam semmin. Engem nem zavar a dolog, szerintem egészséges mértékben vagyok érzékeny. Vicces módon még most is rendszeresen megkapom bizonyos emberektől, hogy mennyire érzelemmentes és hideg vagyok, ami szerintem tökre nem igaz.


28/F

ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4 - sajnos nem jött be. Már egész fiatalom érett voltam, azóta nem lett ez másabb.
ma 13:55
 7/13 A kérdező kommentje:
5- Köszönöm, hogy leírtad.
ma 13:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Minél idősebb leszek, annál könnyebben érzékenyülök el filmeken. Amikor kisgyerek voltak, nevettem édesanyámon, ha láttam, hogy meghatódik egy filmen, mire mostanra már én vagyok az, aki szinte bármin el tud érzékenyülni. A legutóbb pont tegnap volt ilyen, amikor a barátnőimmel beültünk megnézni a "The Wild Robot" című animációs filmet, aminek a végét végig könnyeztem.


Hiába voltál fiatalabban is érzelmileg fejlett, azóta változtál, kiforrottabb lett a személyiséged, új tapasztalatokkal gazdagodtál. Ezek mind hatással tudnak lenni az érzelmi világodra és annak megnyilvánulására. Ha te nem is érzékeled ezt, a változás megtörtént valamilyen mértékben és minőségben.


Miért zavar ez téged egyébként?

23/N

ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha hiszed, ha nem, én is ilyen voltam kicsiként, mármint semmi nem hatott meg. Most meg itt vagyok 25 éves fiatal férfiként, aztán megkönnyezem a The Owl House-t, mert annyira szép és jó és meghat. 🥹 Szóval nem tudom, hogy mi történt velem, de már meg tudnak hatni az ilyenek. Tehát nem vagy egyedül. :D
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tapasztaltam újat sem forrott tovább semmi.😆
ma 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!