Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy teljesen depressziós...

Egy teljesen depressziós lehúzó közegben hogy lehet energikusnak és pozitívnak maradni?

Figyelt kérdés
Soha nem gondoltam volna hogy ennyire meghatározó hogy milyen környezetben él az ember nap mint nap. Egy ideig sajnos olyan emberek társoságában kell élnem akik nagyon negatívak, depressziósak, lehúzóak. Sajnos én is ilyenné váltam miattuk az elmúlt pár évben, de én nem ilyen vagyok. Még 1-2 évig mindenképpen közöttük kell élnem úgyhogy most a változtatás lehetősége nem opció. Hogy lehet mégis energikusnak, pozitívnak maradni közöttük hogy mindezek ellenére élvezzem az életet? Volt hogy azt csináltam hogy nem érdekel milyen depressziósak voltak és állandó csak a problémákat látták mindenben én akkor is segítőkészen és optimistán álltam hozzájuk megmutatva hogy nem muszáj ilyen negatívan látni mindent, de éreztem ahogy szívják el az energiámat folyamatosan és a következő problémánál következetesen ugyan úgy ezt a mentalitást viszik.

ma 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Szerezz hozzád hasonló embert ott, és poénkodjatok az energiavámpírokon.

Engem is idegesítenek az ilyenek, nálam alap, hogy a környezetemben ökörködik mindenki.

De valahogy mindig van 1 depressziós figura, aki benyőg valamit, de azon is csak röhögünk.

ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin sehogy, ki kell. kerülni minél gyorsabban az örvényből ,mert végleg beránt.
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbálj amennyire csak lehet, kevés időt tölteni velük, és igyekezz olyan emberekkel körbevenni magad, akik támogatnak, fejlődésre sarkallnak.

Nekem ilyenkor a sportolás, mozgás, szabadlevegőn töltött idő segített még sokat. Hátha neked is beválik.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szabolcsból annó átkerültem debrecenbe tanúlni. El sem hittem hogy a nyíregyháziakhoz képest, mennyire rendesebbek az osztálytársaim. Hihetetlen hogy ha nyíregyen beakarsz olvadni kb szemétnek kell lenned, de debrecenben pont mindenki kedves volt. Szóval a környezet nagyon fontos. Amíg szabolcsban éltem cigiztem, debrecenben minden ilyen szokásom elmúlt, és nem hiányzott már az első naptól a cigi sem. Nagyon jó volt intelligens, kedves környezetbe kerülni, mintha újjá születtem volna akkortájt.
ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!