Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen technikák vannak a...

Milyen technikák vannak a meggondolatlan kijelentések, hirtelen fellépés ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeserít, hogy 45 év után sem tudok bölcsen hallgatni, figyelmen kívül hagyni dolgokat. Nagyon nyersen és egyenesen reagálom le a dolgokat. Nagyon bánt a dolog, főleg az, hogy megbántok másokat, sokat gondolkozom később rajta, hogyan kellett volna viselkedni. A családom, férjem elfogadnak így. Barátaim is vannak, általában ők is ilyen nagypofájú emberek, mint én. Van egy szerény kis barátnőm is huszonöt éve, ő is elfogad ilyennek. Volt olyan, hogy igazságtalanság ért a munkahelyen, a kolléganőmet pár szóval úgy kezeltem le, hogy bőgött utána. Rettenetesen érzem magam ezek után, napokig őrlődöm, hogy kedvesebbnek kellene lennem, de egyszerűen nem megy. Olyan, mintha a szám előbbre járna, mint az eszem. Biztos lehet fejleszteni az önfegyelmet, tudtok valamit?
ma 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Önismeret és traumafeldolgozás.

Nincs leírt excel táblázat techikákkal az érzéseidre.

ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a régi jó elszámolok 10-ig mielőtt megszólalok módszert.
ma 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is azt a módszert ajánlom amit a 2. írt. Más olyan ami abban a pillanatban hat nem igazán van…
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!