Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy idegennek...

Más is van úgy, hogy idegennek, lélektelennek érzi az új építésű házakat, meg a modern autókat?

Figyelt kérdés

Pl. egy új építésű lakást//házat egyáltalán nem érzek otthonosnak, nem érzem azt, hogy de jó ott lenni benne. Pont házvásárlás előtt állok, és csomó ilyet megnézegettem, de olyan ridegnek, élettelennek hatnak a képeken. Nyaraláskor vagy ismerősöknél, ha ilyenbe megyek, sosem érzem azt, hogy de szívesen laknék új építésűben.

Autóknál is ugyanez a helyzet. A legöregebb (25 éves) autómban érzem magam a legotthonosabban, pedig azt csak fél éve vettem.

Nem vagyok olyan öreg, csak 40 éves vagyok, nem zárkózom el a modern dolgoktól, de ezek a mostani trendek annyira távol állnak tőlem. És kicsit csalódott is vagyok, hogy mire van miből venni pl. autót, addigra az újabbak között egy sincs, amit szívesen megvennék.


tegnap 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Objektív módon nézve is gagyi a többsége. Alacsony dőlésszögű tető, kis méretű ablakok, hőszigetelő anyagok minden mennyiségében. Ami mindig megdöbbent engem, hogy hogyan képes valaki a garázst a házába integrálni. Mintha az autó egy családtag lenne. Ezzel a ház hasznos alapterülete is csökken.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én újépítésűben lakom, és egyáltalán nem érzem nem otthonosnak. Abban igazat adok az elsőnek, hogy a kivitelezése viszont iszonyatosan gagyi, 3 éve lakom itt (kb 4 éves az épület), a falakon repedezések vannak itt-ott, a küszöb a WC-ben el van csúszva, a két teraszajtó kilincse közül az egyik meg van repedve, a másikat simán nehéz visszazárni teljesen, az egyik konnektornak el van romolva a tekerője és nem tudom elzárni a fűtést így, szóval szeptember közepe óta az utcát fűtöm, mert folyamatosan szellőztetek (adtak tippet, hogy szedjem le és mit nézzek meg rajta, kell-e hozzá szakember vagy sem, de még nem jutottam el odáig), szóval egyáltalán nem figyeltek oda az apróságokra. De még a két lift közül is az egyik mindig elromlik (változó, épp melyik, olyan szerencsére még nem volt, hogy legalább az egyik ne lett volna jó, hatodikon lakom, szóval ne is legyen).

De ezek a kivitelezési hibák. Magát a designt én teljesen otthonosnak érzem, szeretek itt lakni a hibák ellenére is, de én eleve jobban szeretem a minimalizmust, a berendezés is olyan, hogy nincs agyonzsúfolva a lakás, nem szeretem a sok kacatot, díszt, stb.

tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezekre nincs is pénzem. Pedig milyen jó lenne búslakodni egy 25 milliós autóban🤣🤣🤣
ma 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!