Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem mer ellent mondani...

Miért nem mer ellent mondani a csoportvezetőnek az igazgatóhelyettes? Talán magasabb rangú nála?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit érthetetlen lesz de próbálom példákkal elmagyarázni.


Van kettő cég: az A cég és a B cég. Mivel egy a tulaj a telephelyenek, az A cég az igazgató nevén fut. Míg a B cég az igazgatóhelyettes asszony néven fut.


Nos én a B cégbe vagyok. Nekem van egy csoportvezetöm példa névvel Márti, és az igazgató helyettes asszony Jolika.


Az A Cég vezetője az igazgató akit Gyulának hívnak. És az A cég csoportvezetője Irénke.


Nos a két telep egybe lett vonva.


Az A cég csoportvezetője akinek Irénke, miért van az hogy a B cég igazgatóhelyettese avagy igazgatója nem mer neki ellent mondani? Talán magasabb rangú nála a csoportvezető?


Ez az A cég csoportvezetője mindent az igazgatóval tárgyal le. Sem az igazgatóhelyettes a B cég vezetője sem a B cég csoportvezetője nem mernek ellent mondani az A cég csoportvezetőjenek.


Pl még a B cég embereinek is az A cég csoportvezető szavának jobban kell engedelmeskedni mint a B cég igazgatóhelyettesének Jolikának


Tehát ha Jolika a B cég vezetője magasabb rangú mivel igazgató helytess miért nem mer ellent mondani Irénkének az A cég csoportvezetőjének? Lehet azért mert az A cég feletesse az igazgató és könnyen elmozdithatja a B cég vezető igazgatóhelyettesét?


tegnap 18:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát a B cég igazgatóhelyettese aki az igazgatót helyettesíti megse mer szólalni .. mindenbe az A cég csoportvezetője parancsol de nem értem hogy lehet nagyobb a hatalma hiszen csoportvezető..... Az A cég igazgatója pedig a tulajdonosa a B cégnek is mindennek.
tegnap 18:40
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor is nagyobb sztem a B cég igazgatóhelyettesének rangja mint az A cég csoportvezetőjének
tegnap 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Félúton feladtam.
tegnap 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha "az A cég csoportvezetője mindent az igazgatóval tárgyal le", helyesen, mivel az A cégben ő a felettese, szóval mi keresnivalója lenne ott a B cég akármelyik vezetőjének? Ha valamihez jobban ért, mint a A cég csoportvezetője, akkor azt beszélje meg az igazgatóval.
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végre valaki Írt! Kedves 4#es! Az A cég és a B cég emberei össze lettek vonva. Az A cég telephelye bezárt. És a B cég telephelyre ahol mi vagyunk jöttek át az A cég emberei . Most egyben vagyunk. Vegyesen az A és B cég emberei együtt dolgozunk a munkahelyen! Nos nekünk is az A cég csoportvezetője parancsol a mi csoportvezetőnk vagyis a B cég csoportvezetője és igazgatóhelyettese se mert megszólalni nem mernek ellent mondani az A cég csoportvezetőjének mindenkinek kuss van. Az A cég csoportvezetője urizál teljesen hatalommal. B cég vagyis a mi cégünk csoportvezetője és igazgatóhelyettese se mer ellent mondani neki gondolom azért mert a B cég fő tulajdonosa meg az a cégé is az igazgató ezért ha a B cég igazgatóhelyettese beszolna az A cég csoportvezetőjének nem történne semmi mert ott van az igazgató aki megvédi sztem
tegnap 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!