Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdúrvább pletyka,...

Mi volt a legdúrvább pletyka, amit a hátatok mögött terjesztettek rólatok?

Figyelt kérdés

tegnap 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

-Drogozok

-Alkoholista vagyok

-B*zi vagyok


Természetesen egyik sem igaz, ennek ellenére a mai napig ez terjeng..

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Durva nem volt. De egyszer azt hallottam vissza, hogy egy exem azt terjesztette, hogy lilára festettem a hajamat. Nem tudom, honnan szedte vagy mi értelme volt ezt pletykálni.😂
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem az, hogy az egyik volt kollégánkat le----tam a liftben. Most komolyan, kinek jut ilyesmi egyáltalán eszébe? Nem is tudom, számít-e egyáltalán, hogy mindketten foglaltak vagyunk, mindenesetre ő házas is.
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kollégám azt hazudta, hogy lefeküdtem vele.


Még egy kósza csók, ölelés vagy egy hosszabb beszélgetés sem történt köztünk sem azelőtt, sem azóta.

tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
#1 Rolam is ugyanezeket, ja meg azt is, hogy zsido vagyok. 😆Mondjuk az igaz, h biszex vagyok es vannak zsido oseim is, meg egy idoben raszoktam a piara, de mar leszoktam. Drogozni nem drogoztam soha.
tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

A legjobb barátnőmnek hitt lány azt terjesztette rólam, hogy szerelmes voltam az osztály nagymenőjébe, akihez szintén eljutott a pletyka, aminek 0 valóságalapja volt.

Később azt is terjesztette, megint csak zéró alapja volt, hogy egyszerre több sráccal udvaroltatom magam.

tegnap 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan felkínáltam a nemi szervem az irodista kolleganő szájába. És ezt ő maga terjesztette. Egyébbként bűn ronda volt. Majd egy évig savaztak emiatt hiába mondtam, hogy nem igaz. Annyira kikészültem részben emiatt fel is mondtam.
tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztam és nem is foglalkozom vele. Nem is fogok!
ma 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rólam szerintem elég sok mindent terjesztettek, de annyira nincs viszonyom a világhoz, hogy ezekből semmi nem jutott vissza, ill ilyen nagyon legendaszerű dolgok, de mintha a világ másik feléről kiabáltak volna, szóval nem volt idegesítő vagy határozott.
ma 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy felcsinált egy kollégám 😂 Sose voltam terhes... És sose csaltam meg a párom.
ma 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!