Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a párokról, akik nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
Kifejezetten azokra gondolok, akik megtehetnék, hogy legyen nekik. Mind párkapcsolatilag, mind anyagilag, és egészségügyileg is megtehetnék.
tegnap 19:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Semmit, mert az ő dolguk, ami rám nincs kihatással.
tegnap 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Metionin ***** válasza:
88%
Teljes mértékben megértem, nekünk sem lesz. Amúgy meg magánügy.
tegnap 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Csipázom a gondolkodásukat, nagyon helyesen teszik.
tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg kéne érteni végre,hogy senkinek sem kötelező a gyerekvállalás! Borzasztó nagy felelőtlenség, ha a szülők nem akarják, csak kényszerből mert a pár szülei akarják vagy csak mert becsúszott! De a társadalom is tesz arról, hogy elmenjen az emberek kedve ettől. Mindenki akkor szüljön ha szeretne gyereket! Saját döntésre!
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 he84 ***** válasza:
76%

Én és a barátom szintén nem akarunk gyereket, bár ő volt, amikor még akart úgy általánosságban, de már egyéb körülmények miatt nem igazán. Én soha nem akartam és nem is fogok, több oka van, ám nem fogom részletezni. Csak annyit mondok belőle, hogy nálam nem főleg a politika, meg a média az oka, hanem egyebek is nagyon régóta. A politika és a média csak kisebb része az összes okom között.


És persze akkor 14-es válaszoló, ha anyagilag készen áll rá, meg hogyha elegendő időt tud majd fordítani a gyerekre, ezek is fontosak.

tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%
Helyesen teszik! Emberként állatkertbe szülni emberiség elleni bűntett!
ma 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

De egy csomó mindent megtehetnénk. Miért pont erről kéne gondolni valamit?


Van lábad, fiatal vagy, van ritmusérzéked, miért nem mész el táncosnak? Mert nem akarsz. Ennyi.

ma 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Azt gondolom hogy van esélyük egy boldog életre.
ma 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
69%
4~ Ez hülyeség vagy szimplán kötözködés volt. Attól még gondolhatják intelligensen például, hogy ők valamiért nem képesek rá vagy a világ nem képes rá jelenleg és ezért inkább nem.
ma 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
Hogy jól teszik.
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!