Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttál már csinos, fiatal...

Láttál már csinos, fiatal hajléktalan nőt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én még soha. De még átlagos nőből is nagyon nagyon kevés van. Fiatalból és egészségesből nincs is. De ha mozgáskorlátozott vagy más tartós betegsége van, és ennek ellenére jól néz ki, akkor sincs ilyen a hajléktalanok közt. Talán ha alkoholista, vagy drogos, de rájuk se jellemző szerintem.

okt. 19. 13:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Láttam.

Közvetlen azután, hogy néhány hazugság után kiraktam a lakásomból az exemet meg az összes cuccát.

Mondjuk sokáig nem láttam, mert hívtam neki egy taxit, ugyanis közismerten egy gentleman vagyok.

okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal van elég sok, de gondold meg, hogy egy-két hét hajléktalanság után hogy néz ki egy ember? Nagyon-nagyon hamar tönkremennek.
okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Mennyire gyakori egyáltalán fiatal hajléktalan nő? Nem nagyon lehet látni őket, pedig Budapesti vagyok.
okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen sajnos. Drogos nyomi volt. Ordibált a metrón, és alkoholos filccel firkált magára. Bűzlött a piától, és szerintem össze is csinálta magát. Ha aludt is valahol, max akkor, ha megdugathatta magát egy kis kábszora valóért.
okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Aki annyira szorult helyzetben van az nőből meg fogja oldani a dolgot.

Hány prosti is van... Sokan hasonló körülmények miatt jutnak oda, hogy tudja fizetni a tartozásait.

Pl hitel volt rajta vagy az albérletet nem tudta fizetni, így utcára került. Ha úgy van elég hamar tud olyan társaságot találni akiknek van szobályuk vagy házuk. Esetleg némi pénzzel segítenek is neki. Majd azt se tudja vissza fizetni és bizony valamilyen módon fizeni kell...

Még ha a testével fizet az a jobbik eset. Hallani olyanokról, mikor az ember a saját lányát dobja oda, mert ő nem kell senkinek. Nyírbátornál is voltak ilyen 10-14 éves prostik, azok mondjuk nem tudom hogy kerültek ebbe a helyzetbe. Volt hírekben is, akit esetleg érdekel az rákereshet, lehet írják a körülményeket.

okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem látni őket gyakran, mert általában az ilyeneket befogják a strigok és elviszik prostinak.
okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ennyire nem lehet senki sem naiv, ugye? ha nem burokban élsz, akkor csak tudod hogy mi történik a kiszolgáltatott nőkkel,plane ha van bármilyen vonzó tulajdonságuk.
okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pesten a Nyugati aluljáróban szokott koldulni egy 35-40 körüli nő, térdepelve, táblával a kezében. Mozdulatlanul térdel, maga elé néz. Ápoltnak tűnik és értelmes tekintetűnek.
okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Többet, mint csak igazat mondani képes politikust!
okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, de ő bejárt a szállóra aludni, meg tisztálkodni, reggel pedig elindult a munkahelyére. Nem az utcán csatangolt. Egy fél évet húzott le így. Ahogy kicsit összeszedte magát, meg lett egy párja, béreltek egy szobát.
okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!