Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket választanád?

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Férfiként 35+kènt melyiket választanád


1. 10/10 a nő külsőre,de buta műveletlen


2.10/4 külsőre,de okos és művelt


Nagyon őszintén melyiknek van esélye nálad



okt. 19. 11:03
A kérdező szavazást indított:
1. Buta
2. művelt
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Egyiketse. Ha nincs olyan, aki megfelel nekem, akkor egyedül vagyok.


Ergo... a 10/10-et dugnám, az okoska meg max egy jó kollegina lenne, akitől tudok segítségetkérni munkában, ddesemmi több. De kapcsolatra nem kéne egyik se. Okoskával talán lehet barátság, ha olyan, de nem hiszek a férfi-nő barátságban

okt. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%
en a butat mert ha olyan akkor konnyen tudom a rosszra vagy jora terelni
okt. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Intelligens nő nem fog összeállni egy sötét, primitív csávóval. Úgyhogy nincs is más választásuk, mint a buta.
okt. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
3 azt hiszem a kerdes ferfi szeretne not, nem forditva hogy a no akar ferfit es a no valaszt, igaz, sajnos ez a helyzet es nem egyenlo.. mert tobb no van az orszagban, kevesebb ferfi, tobb no "uralkodhat" a "valasztas" felett. Mint a parlamentben kb. Pl van 10 no, 1 ferfi, nem a ferfi fog a 10 no kozul valasztani, hanem a 10 no kozul valamelyik a ferfit. Elkepzelve is el van nyomva a ferfi - most nem sajnaltatni akarom a fajtamat, csak statisztika. gondolom majd x ezer ev mulva vagy x 100 ev mulva atbillen. Sosem lesz egyenlo a dolog..
okt. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevesen értik a különbséget az "okoska" és a művelt, intelligens között. Amúgy meg akibe beleszeretsz, azt szépnek látod.
okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Légüres kérdés, amire csak légüres válasz adható.

A szépség még mindig szubjektív. Akit te az első helyre tennél, lehet, hogy nekem egyáltalán nem jönne be.

A vonzódás kémiai folyamat, és nem külső “tökéletesség” függvénye.

Egyébként undorítónak tartom az emberek külsőségeken alakuló “beárazását” ilyen hülye pontrendszereken keresztül.


A kettő közül egyiket se választanám. Hamar elszáll a vonzalom, ha az illető buta, és nem lehet vele értelmesen beszélgetni.

A másiknál pedig egyértelmű, hogy lehet valaki okos és művelt, nem biztos, hogy vonzódom hozzá. De attól még lehet jó barát.


A leglényegesebb dolgot pedig kihagytad: a szimpátiát, a lelket, a személyiséget.

Attól, hogy intelligens valaki, még lehet pszichopata őrült, és rossz ember is. Ami szintén független a külsőségektől.

okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem erdekel ha buta es 10/1 ha megfog es beleszeretek es ha kolcsonos akkor szeretni fogom orokre. 37/f
okt. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sokra mész az okos és művelt nővel, ha amúgy elviselhetetlen, vagy éppen életképtelen és még lehetne sorolni
okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki csak egy cicababát szeretne maga mellé, az kinézet szerint fog választani. Aki társat keres, annak nem a kinézet lesz a szempont, hanem, hogy milyen ember. És ha belezúg valakibe, ő lesz számára a legszebb. Hosszútávú, stabil kapcsolatnál szerintem fontos a nagyjából "egyforma kompetencia", tehát egy értelmiségi igenis szeretne a párjával komplexebb témákról beszélgetni és ritkán marad meg egy butácska mellett, hiába jószívű vagy szép. És fordítva is igaz, egy egyszerű melós frusztrálva érezheti magát egy értelmiségi mellett. Legalábbis én ezt tapasztalom a környezetemben.
okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
Az en kornyezetemben az egyetemet vegzett no egyutt van a birka/kecske pasztor fiuval. Kozben volt egy komuves parja. Elotte egy Mernok. Egyre lejjebb adja!
okt. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!