Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nárcisztikus lehet szubmis...

Egy nárcisztikus lehet szubmisszív?

Figyelt kérdés

tegnap 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem
tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Max talán a főnökével kapcsolatban tudnám elképzelni.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha minden területen domináns, akkor miért elképzelhetetlen, hogy a szexuális vágya pont az alárendelt szerep legyen?
tegnap 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy domináns valakivel találkozik, akivel szemben beadja a derekát, akkor lehetséges. Egy narcisztikus sem tud az élet minden területén az lenni, ami.
tegnap 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha a nárcisztikus alatt az énközpontú embereket értjük, nem a nárcisztikus személyiségzavarral rendelkezőket, akkor igen, tudnak szubmisszívek lenni, csak kérdés, hogy mennyire tudják adaptívan megélni a vágyaikat.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A személyiségzavaros kategóriára gondoltam. Csak mert hírhedten nagy lepedő akrobaták, legalábbis az én tapasztalataim szerint, és sok helyen hasonló véleményt olvastam. Tehát szexuális téren arra törekszik, hogy a partnerét megfelelően kielégítse és benne vannak a játékban. Ez is azt bizonyítja, hogy ebben is ő a legjobb és erősíti a függő viszonyt.
tegnap 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!