Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék magabiztos ha...

Hogy lehetnék magabiztos ha sosem voltam az?

Figyelt kérdés
Megkeseríti az életem hogy képtelen vagyok kiállni magamért. Nem mennek az állásinterjúk, legtöbbször már a telefonos előszűrésen elbukok mert lefagyok és csak gagyogok. Mondjuk megértem, mégis ki akarna olyat alkalmazni aki kommunikálni sem tud. Ügyet intézni is vagyok, többször előfordult hogy odaálltam és álltam némán mert elfelejtettem mit akarok mondani. Volt ahol be is szóltak hogy szólaljak má' meg...

ma 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Egy ikonikus mondat erre: "Tedd! Vagy ne tedd, de ne próbáld."
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába teszem ha ezredszerre sem sikerül.
ma 08:25
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos ezen nem tudsz változtatni. Én is ugyanilyen vagyok.
ma 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez a szitu. Fura dolog, szerencsére csak 2 és fél éve tart 3 éve dolgozok szóval megúsztam, csak az a baj, hogy ha elkerülök innen akkor marad a hajléktalanság, nem tudok beszélni, nem jutnak eszembe a szavak, mindent kétszer kell meggondolni mielőtt csinálom és mindezt úgy, hogy más ne nagyon lássa. 26 évesen ez nagyon kellemetlen. Plusz még félek is, mindentől.


Tanácsot nem adtam, de nem vagy egyedül.

ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!