Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok mindig ilyenek...

A cigányok mindig ilyenek voltak/ lesznek?

Figyelt kérdés

Busszal utaztam. Az egyik állomáson felszállt egy 60 körüli roma nő, és a 17 év körüli párja.

A végallomáson odajöttek hozzám, pont hozzám a többi ember közül. Cigit és "freszkát" kértek. Mondtam, hogy nem dohányzok és nem tudom mi az a freszka.

Erre a párja beszólt, hogy csicska f@sz magyar vagyok, és rámküldi a Vanessza bandáját. Jobbnak láttam elmenekülni



tegnap 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"egy 60 körüli roma nő, és a 17 év körüli párja."


O_o???!!! Az egész véletlenül nem az unokája volt?

tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De vanesszát azért elviheted 1 menetre
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Ezért teszik mert ostoba alja állatok, igénytelem

senkik . Rajtad látszott hogy nem vagy veszélyes és pofázhatnak , mert nem verik telibe sem a vén nyanyát sem a tetves fiát . Nem tárgyalni hanem alárúgni lefújni mindet , vagy késsel üvöltve elkergetni . Ezek férgek abból tanulnak tiszteletet ha ki lesznek irtva , csak addig teszik.

tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Futottál kérdező?megrémültél?
tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ezért lesznek egyre rosszabbak, mert a nagy neten arcoskodó magyarok szemtől szemben csak menekülnek előlük a szembeszállás helyett.
tegnap 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az a freszka? Pénz?
tegnap 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eltartom őket az adómból akkor elvárnám hogy ne jöjjön vanessza és a bandája
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A cigány szót nyugodtan le lehet cserelni idiótára és újra feltenni a kérdést. Mert idióták ilyenek lesznek mindig is. Cigányok között meg nem mindenki idióta!
tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

#23:24

Nem, ez tipikus cigány szokás.

tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom, hogy amikor arcoskodnak a cigányok és vagyok olyan vakmerő, hogy egyedül rájuk menjek, akkor visszavesznek, mert ez megijeszti őket.


Pl amikor autóból kidobnak szemetet, én meg visszadobom az ablakukon, meg ráverek a kocsijukra, rendszerint ki sem mernek szállni.


Egyszer volt olyan, hogy az egyik ki akart szállni és olyat rárúgtam az ajtajára, hogy behorpadt, meg odaszorult az ajtó és a kocsi közé. Talán 4-en voltak, de hárman biztosan (nem néztem be teljesen az autóba és már nem emlékszem tisztán)


A sofőr ki sem mert szállni, a c kategóriás ringy@ meg a kanja is csak akkor, amikor már mentem el. Persze utána az egójuk védelme érdekében üvöltötték utánam, hogy "gyere vissza!!!!" de akkor már csak röhögtem, mert amikor ott voltam, akkor nem mertek semmit sem kezdeni. :)


Amikor az utcánkban felboritottak 3-an egy kukát éjszaka, akkor kikiabáltam az ablakon, hogy mi a k. anyjukat csinálnak.. és hogy szedjék össze a szemetet és állítsák vissza a kukát. Persze nem tették, meg erősködtek, hogy menjek le..


Nos, lementem, szépen kértem őket akkor is, akkor már nem pofáztak mikor ott voltam, de ment a terelgetés, hogy nem is ők voltak.. 1x meguntam és behúztam annak, akiről feltételeztem, hogy ő volt egy olyat, hogy hátra is esett egyből. Nemsokára felkelt, elkezdett felém jönni, hogy adjak még neki, akkor adtam neki egy olyat, hogy akkor màr nem esett el ugyan, de egy autónak nekiesett.


A szomszédok csak néztek ki az ablakon, hogy mi történik itt, de senki nem mert még kiszólni sem, kinézni is alig-alig.


Mivel a 3 "ember" közül már senki sem keménykedett utána, elkezdtem visszasétálni a házamba...hát nem elkezdtek utána keménykedve meg utánamszólogatva beszólogatni? 🤣🤣🤣


Ezek csak akkor keménykednek, amikor számítanak arra, hogy nincs semmi, de amikor valaki eléjük áll tényleg, akkor meghúzzák magukat. Persze az egójuk védelme érdekében, ha az ember megunja a velük való foglalkozást, akkor újból játsszák a nagymenőt, hogy övéké legyen az utolsó szó.


Több ilyen balhém is volt már cigányokkal és minden esetben ez volt a végkimenetel egyébként. Ők behúzzák a farkukat, én megunom egy idő után, majd utána pofáznak, mintha nem ők húzták volna be a farkukat in the first place... :D


Mielőtt valaki leírná, hogy ezeket csak kitaláltam, meg biztos nem tettem ilyet, csak mese habbal, annak leirom, hogy nincs életem, nincs veszítenivalóm, így félelem sincs bennem. Abszolút nem érdekelne, ha megkéselnének, amíg el nem vérzek, még örülnék is neki, de az biztos, hogy aki megpróbálná, annak előtte komoly árat kellene fizetnie érte. :)


Pszichiátriai eset vagyok (mármint tényleg, gyógyszerekkel kezelnek), csak a c kategóriások ezt nem tudják és megszeppennek, amikor mindent, akár az "életemet" is félredobva nekikrontok ilyen méhészborz, rozsomák mentalitással.


Régen nem voltam ilyen, sőt, inkabb félősebb voltam. Konfliktus kerülő, abszolút. Csak egyrészt kiégtem, belefáradtam az életbe, és sok bennem a felgyülemlett agresszió, ami ilyenkor ki tud törni már, és nem párosul fékező félelemmel... most meg már élvezetet is találok ebben, amivel egy kis izgalmat tudok vinni a nyomorult kis szánalmas életembe :)


Szóval a cigányoknak lehet játszani a pszichót egészen addig, amíg nem találkozik össze egy olyannal, aki a normálist játssza :) (magamra utalok most)


Igazából ha velem ellentétben számít az életetek, nem javaslom, hogy ezen írásomon felbátorodva menjetek neki a cigányoknak, mert ha érzik, hogy féltek és van veszítenivalótok, az csak bátorságot ad nekik. Persze meghunyászkodni sem kell. Talán a kettő között van a "békés" (-ebbnek legjobban nevezhető) középút.


Sziasztok

ma 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!