Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nincs semmi gondom/bajom?

Tényleg nincs semmi gondom/bajom?

Figyelt kérdés
26 éves leszek lassan. Németországba élek 5 éve. Van is pénzem 17.000 euró, bármi baj van ki Tudom fizetni, nem kell matekozni a pénzzel a boltban. Munkám van és könnyű ( alkatrészt csomagolok) a fizetés igaz nem sok de sokkal jobban mint otthon ( amúgy 1650 nettó) albérletet tudom fizetni, autó van. Aggódni nem aggódom semmin..Más ismerősömnek felé ennyie sincs. Szóval?

tegnap 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem lenne bajod, nem írtad volna ki ezt a kérdést.
tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Lehet, hogy van pénzed és 26 évesen ez nem is kis summa, de társadalmi megbecsültséged (idegen országban, tanulatlan egyszerű munkaerő) a nullához konvergál.

Ráadásul a kortársaid, akik továbbtanultak és valami komolyabb szakon tolták, többszörösen le fognak körözni mind pénzben, mind társadalmi rangban. Még azok is, akik sokat csúsztak. Szóval nézőpont kérdése.

De ha neked jó így, lehet így is élni. Nem gond.

tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez még Magyarorszàgon sem egy nagy vagyon.


De ha te jól érzed magad így akkor tökéletes.


Bàr akkor miért tölünk vàrsz külső megerösítést?

tegnap 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az anyagi stabilitás fontos, de ettől még lehetnek gondjaid.
tegnap 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vegyésztechnikus vagyok szakmailag de nem abban dolgozok... 7-en végeztünk ebben a szakmában a jelenlegi infóm az hogy max 2 ember dolgozik benne a szakmában..
tegnap 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

5 eve vagy kint es csak 17ezer Euro felretett penzed van??

Az nagyon keves...

Ennyit itthon is felre tudnal rakni.

tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Aha.. forintba max..
tegnap 21:39
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
És mi a gyászt keresel egy magyar fórumon? Amúgy kispályás vagy nagyon jó sok itthol élő ember jobban él mint te, de csak csomagolj tovább a szalagnál. :)
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Idén kb 5000 euró plusz költésem volt.. szóval ennyi több lenne ha nem lett volna idén egyéb dolog... aztán tavaly 3000 eurót költöttem egy lányra az is felesleges volt.
tegnap 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!