Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vagytok úgy bizonyos emberekke...

Vagytok úgy bizonyos emberekkel hogy azt kapjàk amit adtak?

Figyelt kérdés
Pl.keresnek mikor nekik jó,amikor nektek volt szükségetek tàrsasàgra nem vették figyelembe húztàk hónapokig hogy talàlkozzanak.
okt. 10. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagyok ilyen sértődős. Tehát ha én ráérek és van is kedvem találkozni, akkor nem fogok csak azért nemet mondani, mert ő múltkor nem ért rá, amikor én kerestem. Nekem ez nagyon gyerekes. Saját magával tol ki az ilyen ember, mert sok mindenből kimarad, ráadásul a harag az egészségre sincs jó hatással.

Az más, ha tényleg konkrét ok van rá, pl. valami kihasznál, visszaél a barátsággal. De azokkal sem játszmázom, egyszerűen csak megszüntetem a kapcsolatot.

okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van benne valami amit irsz.Inkabb olyan esetre gondoltam amit a masodik bekezdesben irsz.Persze nem az a gond ha valaki jovo heten nem fog raerni de raer ket het mulva.De aki rendszeresen lemond es azt mondja majd jovo heten es elmulik par honap ott nincs miert elozekenynek lenni
okt. 10. 10:47
 3/11 A kérdező kommentje:
A kedvencem...ok irjak jelentkeznek masik heten es utana ram ir par honap mulva es megkerdezi akkor multkor nem volt kedved talalkozni?🙂Nem egy alkalommal
okt. 10. 10:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez 1-szer 2-szer még oké, de ha többször is leráznak engem, akkor ott már tudom 100%-osan, hogy ebből az illetőből én nem kérek többet.
okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4.igen pont ugy van hogy tobb alkalommal

Vagy masik eset osszetalalkozol valakivel es jon azzal...jaj,pont gontoltam rad a napokban...es erdekes...mindig akkor mondja mikor osszefutunk,kulonben nem irna

okt. 10. 11:13
 6/11 Katona Dius ***** válasza:
100%

Én akkor építek le embereket, amikor folyton csak adnom kell, de vissza nem kapok semmit.

Volt egy "barátnőm", nevezzük annak, aki mindig minden bajával engem keresett, hogy halgassam meg, esetleg adjak tanácsot. Sose fogadta meg, ezért nagyon sok szar kapcsolatba belement, utána meg azért sírt a szája, meg sok hülye döntést meghozott, amitől óva intettem, de hát én csak hallgatóságnak kellettem. Amikor én voltam szarban és szerettem volna, hogy meghallgasson, akkor is kb 2 mondat után a szavamba vágott és elkezdte mondani a saját nyűgjeit. És ez ment minden alkalommal.

Egy idő után mondtam neki, ha ennyira csak mondani akarja, de a másikat nem akarja meghallgatni, akkor mondja fel telóra osztan csá.

okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A találkozós példánál maradva:

ha 1-2x lemondja, akkor nem hozom fel ellene a dolgot, mert bárkivel megesik, hogy hirtelen közbejön valami. Szerintem is gyerekes lenne utána ezt "csakazértis" visszaadni neki. A gond akkor lenne, ha ez rendszeressé válna és átlátszó indokokkal jönne, hogy most miért nem jó. De akkor már venném a lapot.

okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen,az atlatszo indokok vagy kifogasok..meg ha valaki le is mondja,nem er ra akkor nem igaz hogy honapok kell hogy elteljenek mire bepotoljuk Aki igazan akarja 1-2 heten belul megtudja valositani
okt. 10. 11:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simán van, hogy valakivel hónapokig nem találkozunk, összejönnek a feladatok, vagy akár problémák neki is, nekem is. De utána ugyanolyan jó találkozni. Egy igazi barátság nem a találkozások gyakoriságán múlik.
okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9essel értek egyet

Van, hogy megbeszélek találkozót barátokkal, de az utolsó pillanatban vagy ők vagy én mondom le, mert mondjuk az ember elfárad az egész hetes munkában és nincs kedve este ehhez. Senki nem sértődik meg nálunk. Egy városban lakunk de van, hogy hónapokig személyesen nem is találkozunk. Mondjuk nálunk nincsenek hülye kifogások. Nincs kedvem és kész, és nem sértődök meg ha neki sincs és ő mond le találkozót. Szóval ahogy a 9es írta egy igazi barátság nem a találkozások gyakoriságán múlik igen.

okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!