Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek eddig az...

Hogyan jellemeznétek eddig az idei év időjárását?

Figyelt kérdés
Egészen mostanáig.

ma 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Kiváló.
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Reggel csizmában kabátban megyek dolgozni mert retek hideg van meg esö, délután meg egyenesen nevetséges vagyok az utcán hogy 30 fokban csizmában kabátban megyek haza.



Sokszor olyan érzésem is van mintha diszkoruhában mennék be dolgozni tehát hogy abszolut nem passzol semmi semmihez soha.


Vagy pl vettem üvegfalpu magassarku kispapucsot utcara erre nem tudom hordani mert feltor de pl kisebb tavokra pl munkahely jo lenne de ott meg hogy nézek ki üvegplatformos papucsban?

Aztan mivel feltört elkapott az ideg igy vettem kinaiban egy puha szivacs sütis szinte strandpapucsot. Igy abban jártam az utcan ami meg utcára olyan vicces hogy feszt leszólítottak pasik milyen vagány a papucsom


Valami ilyesmi csak halvany pasztell rozsaszint es sütik fagyik voltak a tetején

[link]

ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl kiszámítható.
ma 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
A nyár pokoli volt, alig vártam a szeptembert, az a kedvenc hónapom. Hát az idén csak az eleje volt jó, aztán jött az árviz, rossz idő elmaradt a igazi nyaralásom.
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Ha az egész éveset nézzük akkor szerintem szinte tökéletes volt. Tavasszal tényleg volt tavasz, ősszel meg tényleg őszies idő van. A szeptember volt kicsit szokatlan a kánikuláival de egyébként most nyáron is azért voltak zivatarok, nem úgy mint tavaly. Ilyen időjárás utoljára kisgyerekkoromban volt, 15-20 évvel ezelőtt.


Kicsit elegem volt az utóbbi 5-7 évben hogy márciusban hó esik, május 1-től meg október közepéig 40 fok. Október közepétől márciusig meg tél, hogy a segged befagy rendesen, de hó az bezzeg nincs.

ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Változatos
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
A nyár sz*r volt, de szerencsére vége. A többi okés, imádom az esőt.
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Katona Dius ***** válasza:
84%
Katasztrófa. A tavasz még nem is volt vészes, de egész nyáron nem esett wgy csepp eső sem felénk. Most ahogy bejött az ősz, 3 hete folyamatosan esik. Nagyon remélem, valaki lassan épít egy bárkát.
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kaotikus.
ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Borzasztó😡😡😡😡 Megint ilyen retkes meleg van, október közepén a nyári ruháimban járok, vicc b+, nem lehet kibírni a meleget, hunyorognom kell folyton a retkes napsütéstől, lassan olyan ráncos lesz a homlokom, mintha 198 éves lennék. HOL VAN MÁR A TÉL????????????🤬🤬🤬🤬 Rovarok repkednek az utcán októberben, de szerintem lassan a gólyák is visszafordulnak kb Afrikából.
ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!