Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen betegség, amikor az...

Az milyen betegség, amikor az ember azt szereti, ha minél kevesebb tárgyi dolga van?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy kidobálok mindent. Nem szeretem a dísztárgyakat, sem az ilyen kis biz-baz porfogókat. A lakásom már lassan üres, az alap dolgok vannak benne, egy szekrény egy asztal egy ágy meg egy TV, azok is elég puritánok. Pedig régen nem voltam ilyen, volt egy csomó cuccom, de lassan mindentől megszabadultam.
ma 12:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%
Jó ez így. Likvidálós vagyok én is. Bármikor jöhet a vég, akkor meg minek a sok kacat.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Teljesen jó ez így!


Minimalista vagy, akárcsak Én! 😎


Utálom a zsúfoltságot, nem gyüjtöm a tárgyakat! Sokat is spórolok ezzek! Több ilyen ember kéne. Vesszen a fogyasztói társadalom! 34/N

ma 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!