Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, halálos fenyegetés...

Mit tegyek, halálos fenyegetést kaptam?

Figyelt kérdés
Sajnos történt velem egy olyan dolog, amitől nagyon megijedtem. Egy ukrán prostival megbeszéltem egy időpontot és előtte egy órával video chateltünk. A videochat alapján mégsem tetszett a lány, ezért letiltottam. Utána kaptam ezt az üzenetet: You're an orary, aren't you? Faggot, you fucking soft cock! But with this phone number you can't fool anyone else, because I've spread your photo in grouos of girls, I've made a notification on your number with rapist, so any girl you text will see that you're a rapist and a thief and no one will answer you. You fuck. The next girl you send a message to, the pimp will beat you up until you find your way back to your country, you Arab bastard, I hope you and all your people burn to death, you bunch of bastards. Send a message to another girl so you can see. Don't forget that the pimp is already on your trail, the moment you go out on the street you won't come home, you can ask your family to order the coffin. Hívtam a rendőrséget, azt mondták feljelentést tudok csak tenni. Nem tudom mi legyen, rettegek, ha egy férfi közeledik utcán vagy ha valami hirtelen zajt hallok. A prosti a telefonszámom és az arcképem tudja, illetve annak a pesti búvóhelynek a címét, ahova prostikkal szoktam menni. Egy ismerősöm szerint menjek a rendőrségre és imádkozzak, hogy addig IP cím alapján ne találjanak meg az ukránok. Tényleg ekkora veszély lenne vagy túl aggódom? Nem tudom mitévő legyek. Egy telefonszám és egy arckép alapján megtalálhatnak a lakásomon vagy bárhol? Mindössze azért, mert fél órával a megbeszélt időpont előtt letiltottam a prostit? Félek, hogy ez nagyon ki fog készíteni és pánikbeteg is leszek. Kérlek, hogy vegyétek komolyan a kérdésem, mert nagyon rosszul vagyok. Alapból is kényszer betegségem van, de ez most lehet még pánikbetegséget is ki fog váltani.

ma 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ráncs rá napi 2X - 3X és megnyugszol
ma 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat légy szíves. Nagyon rosszul vagyok. Az ukrán maffia lehet a nyomomban van. Pszichés beteg vagyok alapból is. Komolyan viccelsz 1-es, amikor egy bűncselekmény történt? Bárcsak én is nevetni tudnék, de összerezzenek minden zajra. Sírva fakadnék legszívesebben, hogy miért történt ez velem?
ma 01:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd komolyan!
ma 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túlaggódod.
ma 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, megírta, hogy a strici már a nyomomban van, ez elég para.
ma 01:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan azt hiszed, hogy meg fognak ölni, amiért letiltottál valakit az interneten?!
ma 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lefoglaltam a prosti időpontját. Ez bevételkiesést okozott neki. Fél órával előtte letiltottam, mert nem volt szimpatikus és jött ez az üzenet.
ma 01:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak blöfföl!


Ideges, mert biztos nem megy neki az üzlet mostanság.


Stricik és kurvák szerinted tudják, hogyan kell IP cimet csekkolni? A pénzt is alig tudják megszámolni, 8 osztályuk sincs.


Szard le! De a saját mentális épségedért tegyél feljelentést ellene és menyj el egy pszichiáterhez, aki felír nyugtatót.

ma 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy is húzzanak el nyugatra, ellopják a magyar prostik munkáját.
ma 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!