Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halálos Fenyegetés! Mit tegyek?

Halálos Fenyegetés! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok. ps3-an szoktam néha játszani és egyik nap felvett valaki a barátjának és sokat játszottunk, elkezdett beszélgetni (külföldi,angolul) nem volt vele semmi gond, aztán ma mondta beszéljünk emailen. Csináltam gyorsan egy hamisat és felvettem, küldött magáról képet, és őszintén megmondtam hogy nem az esetem, én is küldtem neki képet (közeli alig látszok rajta olralról). Hirtelen írt egy levelet, hogy hagyjam békén mert bolondnak nézem őt, és megfenyegetett hogy megölet ha még egyszer írok neki,(persze nem áll szándékomban)csak annyit írtam, hogy félre értettük egymást. Állítólag az apja a nagykövetségen dolgozik és megkerestet,vagy valami ilyesmi, megesküdött rá. kicsit megijedtem, mert nem szoktam idegenekkel beszélgetni. Komolynak tűnt és idegesnek. Elég hosszan írt nem értettem mindent, nem tudom hogy mit gondoljak. Mit tegyek? Van mitől félnem?

2013. szept. 11. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincsen, ez az internet...

Nekem is ígérték már meg párszor emberek, hogy megölnek, de igazából csak nevetségesek voltak az én szememben. :) Volt, aki azt is mondta nekem, hogy az apja a maffiánál dolgozik, stb.


Ne aggódj, nem lesz semmi baj. :) Egyáltalán tud rólad akármit? Mégis hogyan akarná kinyomozni, hogy ki lehetsz? A nagykövetség nem kérheti le csak úgy mindenki adatait, hogy elkezdjenek majd kikeresni téged, ráadásul nem is tudnának elszámolni azzal, hogy mire kellett, nem így működik ez. Úgyhogy egyáltalán nincs miért aggódnod. :) Én még továbbírnék neki, kíváncsi lennék, hogy ki az apja, aztán meg is mutatnám ezt a fenyegetőlevelet a rendőrségnek, ha tényleg valós lenne ez a veszély.

2013. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül elírtad a korodat, 12 éveset akartál írni, nem?

Na mindeg, nincs fèlnivalód kislány. A jövőben ne parázz így rá az elmebetgek alaptalan hőbörgésére. Az illető apja max. takarító lehet, meg különben sem fáradna azzal, hogy a fiát kikosarazó csajokat kerestesse, ne legyél már ennyire hül... akarom mondani hiszékeny.

2013. szept. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi aggódnivaló nincs szerintem.

Én még régen a metin2 játszottam(ma már "kinőttem" és ott megfenyegetett 1 srác hogy adjam neki a cuccomat, vagy megveret.Meg hogy apja rendőr és netem alapján lenyomoztat meg ilyenek.ennek már 4 éve és még azóta is várom hogy lenyomoztasson :D

2013. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Velem még sosem történt ilyen, vagy ehhez hasonló úgyhogy teljesen meglepődtem, és nem is értettem. Azt hiszem ez volt az első és az utolsó, hogy ilyen kétes emberekkel beszélgettem.
2013. szept. 11. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el,bár valószínűleg úgysem írnál már neki.

Reméljük,hogy csak egy troll volt.

2013. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem, csak ilyenkor benne van az emberben, hogy mennyire lehet beteg és sérült az illető, és a családja.
2013. szept. 12. 16:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!