Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki felnőtt, attól még...

Ha valaki felnőtt, attól még ugyanúgy lehet néha lusta, ugyanúgy lehet önző, hogy csak magával foglalkozik, s nem mindig a párja igényeivel?

Figyelt kérdés

Párom 25 én 30 éves vagyok. Szerinte gyerek vagyok. Miért? Mert ki szoktam jelenteni, hogy nekem nincs kedvem adott nap pl főzni, inkább kaját rendelek. Vagy mert ma lusta napot tartok, olyannyira nem csinálok semmit, hogy az ágyból is alig kelek ki.


Szerinte ezek olyan dolgok, pl a főzés, mosás, amik nem a kedvünktők függnek, hanem meg kell csinálni. Sok mindennel nem tudok egyet érteni. Mert én úgy vagyok, ha adott nap nincs valamihez kedvem, akkor nincs kedvem.


Mit gondoltok?



tegnap 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolom, hogy lusta partnert kell keresni. Van aki nem bírja ezt a gondolkodást. Én pl bírom, de én eléggé le tudom az igényeimet adni ahhoz, hogy ezt működőképesen tudjam tartani. Egy olyan partner mellett, aki egy szelet papírt nem tud megtűrni a padlón ez nehezen kivitelezhető. Aki nem képes elfogadni reggelre az egy bögre kakaót kiflivel, az nem fog téged szeretni meg engem sem. Szóval én értem a párod kelletlenségét, de értelek téged is.
tegnap 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Katona Dius ***** válasza:
100%

Az elején nálunk is voltak ebből gondok, én letudtam annyival, hogy ő is főzhet ám, ha annyira házi kosztot akar. Napi 8-10 óra munkaután hazaesve nem mindig van kedvem még takarítani, főzni, mosni, stb. Igenis nálam is van lusta nap, amikor nem főzök, vagy előre tervezek és megfőzök több napra, vagy csak hagyok mindent úgy, ahogy van és inkább olvasok, vagy sorozatot nézek.

Plusz a hétvége egyik napja is ilyen lustálkodós, ha valakinek nem tetszik, hogy nincs elmosogatva, vagy nem üres a szennyes tartó, hát neki lehet állni megcsinálni. Úgy gondolom, heti minimum egy nap semmit tevés jár az embernek, tök mindegy, hány éves.

tegnap 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális.
tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még ez sincs kitűzve. Ritkán főzök, de cserébe ezt nem várom el mástól sem. Plusz képes vagyok napokig enni azt, amit egyszer megfőztek, így ebből sincs vita meg kajakidobálás. Elfogadom azt is, ha a másik akár napokig sem tud vagy akar házimunkát végezni.
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Hm. Napi szinten lehetne porszívózni nálunk. Kétnaponta megcsinálom, de többször nem (max ha várok valakit, aki ne a piszkos szőnyeget lássa). Mosogatást megcsinálom, de mikor sorozatban rám marad, passzolom másra, mert elég, hogy mindig én. Amúgy meg én is szeretek lustulni, néha meg is látszik...
ma 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Katona Dius ***** válasza:
Amúgy meg ha zavarja, megcsinálhatja ő is.
ma 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!