Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevetted, hogy egyre több...

Észrevetted, hogy egyre több bun*ó ember van?

Figyelt kérdés

tegnap 22:34
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egyre bunkóbb leszek én is ezt látom.
tegnap 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Régen a házak sárból voltak, a szívek pedig aranyból. Ma a házakban arany van, a szívekben meg csak sár.


Kedvenc b mondás 4ever!!!xD

tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Szegény ember mindent odaadott vagy segített és kedves volt? Kicsit megváltozott a világ miután az életvitel fenntartásához olyan mértékű külső anyag és energiabevitel kell, amit régen el nem lehetett képzelni. Szerintem régen egyszerűen arról volt szó, hogy az emberek tudták, hogy az van megcsinálva (fizikálisan is), amit ők megcsináltak. Ma, ha házat akarsz csinálni, akkor el kell menned a tüzépre, meg kell venni olyan technológiát, amiről közelítőleg sincs halvány gőzöd sem, nemhogy meg tudnád otthon csinálni és annyit fizetsz érte, hogy lehet még a gyereked is azt fogja fizetni. Ha valami stresszes, akkor ez biztosan az. Nagyon észnél kell lenni és nem lehetsz túl kedves, ha tartani akarod a színvonalat.
tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2


mondásnak jó, sajnos a valóságtartalma zéró

nem hiszem, hogy egy mai ember 10 percnél többet eltölthetett volna élve egy középkori kisvárosban.

ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja! :DDD
ma 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem, de valszeg azért, mert én vagyok a bunkó 😃
ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!