Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért koldulnak az emberek a...

Bigticket kérdése:

Miért koldulnak az emberek a tik-tokon szinte minden második görgetéskor az látom?

Figyelt kérdés

#Tik-Tok téma
okt. 4. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kereslet-kínálat törvényszerűsége miatt. Amíg van aki hajlandó ezeket nézni és fizetni (kereslet generál), ezáltal tömegek képesek eltartani a koldusokat, addig megéri csinálni (kínálatot ad). Ebből nem következik még, hogy mindenki meg tud élni belőle, de ha ezt látja példaként akkor meg fogja próbálni ő is.
okt. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert az ilyenekre kattintasz.
okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert digitális koldusok.

Öregek utcán kéregetnek, a fiatalon a tiktokon.

okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megértem őket. Ha olyan típus lennék, simán megtenném én is.

Itt vagyok tehetségesen, értem a szakmámat, van fogam, tudok írni, kommunikálni, kedves vagyok az emberekkel, aztán kétszázezeret érek Magyarországnak. De a boltban, meg az ingatlanpiacon ugyanannyi nekem is minden. (El se kezdje, aki a tanulni kellett volna dologgal jön mert az nem látja a valóságot).

Mellesleg ha nem néznél ilyeneket, nem dobná fel a foryou. Az algoritmus elől nem tudsz megszökni.

Nekem alig dob fel ilyeneket.

okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Ők azt mondják tartalmat nyújtanak, és nem kéregetnek, illetve nem mondják senkinek, hogy küldjön ilyen meg olyan ajándékot. Vagyis csak játszanak, párbajoznak, hogy melyik fél tud több pontot összegyűjteni. Meg általában a párbajozók egymásnak is dobálnak coinokat, és azt többnyire meg is hálálja a másik fél. Nem védeni akarom őket, csak megérteni, megértetni, hogy hogy működik ez a dolog. Talán nem is azzal van a legnagyobb gond, aki párbalyozik, hanem azzal aki képes akár több százezret is kidobni arra, hogy ilyen embereket támogasson. Egyébként külföldön egyre természetesebb és nem koldulásnak veszik, hanem úgymond támogatják a kedvencüket anyagilag. Magyarországon a 100-as listán lévők közül jó néhány meg is tud élni a tiktokos párbajokból, nem is rosszul.
okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert az algoritmus úgy érzékelte, téged érdekelnek az olyan profilok, amiknek ezen a szinten van a tartalmuk.
okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert ennél könyebben nem lehet pénzt keresni legalisan max ku.rvalkodással nem is véletlen h sokan azt is csináljak tiktok mellett
okt. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!