Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitszólsz a Woudy Allen...

Mitszólsz a Woudy Allen szereti a Magyarországot és jó véleménye magyarokról?

Figyelt kérdés
[link]
okt. 3. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
ki?
okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

pfej.

remélem nem jön ide.

okt. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon helyes
okt. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Mégis mit szóljak? Nem ő él itt életvitelszerűen hétköznapi, átlag keresetű emberként.

A magyar emberekről pedig csak keveseknek van jó véleménye, amiről egyedül csak a magyar emberek tehetnek.


Hazánkról általában senkinek se a jó, pozitívizmus jut eszébe.


Szerintem a milliós jutalmakról nem is tud, amiket a leköszönő polgármesterek csak úgy osztogatnak a haveroknak. Ez lenne jó dolog?

okt. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk a nevét leírhatnád helyesen.

Vagy a kérdést értelmes magyar mondatként.

Egyébként meg felőlem olyan véleménye lehet Magyarországról, amilyet csak akar, nem él itt, ki sem teszi a lábát Manhattanből évtizedek óta, szóval személyes tapasztalata nincs, amúgy is vannak fura elgondolásai sok mindenről, amúgy meg már olyan öreg, hogy abban sem vagyok biztos, hogy képes még az ésszerű gondolkodásra, már ha képes volt rá valaha egyáltalán.

okt. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Budapestet nagyjából az összes filmipari dolgozó szereti. A magyar valósággal úgysem találkoznak a forgatási helyszíneken, csak látják, hogy a New York Café meg a Parlament gyönyörű, nem jut semmi a zsákfalui nyomorból, a tanulatlanságból, migránsellenességből, sudribunkó homofóbiából. Így azért egyszerűbb. Ha én is csak Austin meg Denver belvárosai alapján ítélném meg az USA-t és nem jártam volna máshol, akkor elég más véleményen lennék, de jártam tennesse-i kisvárosokban is, ahol vagy rohadt kedvesek voltak vagy mocskos állástolvaj káeurópaiztak. Mindezt úgy, hogy olyan munkakörben dolgoztam, amiben egyetlen helyi sem tudott volna elhelyezkedni.
okt. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!