Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fràsz van már?

Mi a fràsz van már?

Figyelt kérdés

Azèrt komolyan nem èrtem mi van az emberekkel.

Ha kèrdez valaki az a baj. Mert minek kèrdezi hàt ezt igy meg igy kell nem tudja?! Mi az hogy nem tudja? Tudni kell. Pont.

Ha nem kèrdez csak cselekszik az a baj mert mi az, hogy ő csak csinàlja? Mèrt nem kèrdez előtte? Hisz ezt így kell. Pont

Ha valaki aggódik teszen azt a gyereke miatt esetleg tanàcstalan ès sok a kètsège ezèrt feltesz egy kèrdèst az is baj mert hàt mit pörög stresszel ezen ennyit? Az a baj hogy agg9dik, ne aggódjon jó minden ahogy van= nem jó anya sőt fú milyen anya az ilyen hát na.

Ha nem stresszel nem aggódik csak csinàlja a nevelèst ès kèsz akkor meg szintèn nem jó mert hàt milsen anya hogy semmi kètsège nics=nem jó anya, nincsen ami zavarja.

Na most akkor, mi az ami jó? Megszólalhat az ember akàr?

Szerintem teljesen mindegy mit kèrdezünk vagy mondunk, mindig lesz ami nem jó, nem okè.

De nem èrtem. Hàt csak azèrt kèrdeznek hogy tanàcsot kapjamak..esetleg ötleteket. Megnyugvàst. Megnyugtatást?

De nem, csak fröcsögni tudnak emberek. Bármire. Mindenre.


tegnap 22:57
 1/2 Katona Dius ***** válasza:
79%
Ez úgy igaz, ahogy írod. Ezért nem kell mások véleményével foglalkozni, csináld, ahogy jónak látod. Persze alkalmanként nem árt önvizsgálatot csinálni, meg meghallgatni, amit mások mindanak. De alapjába véve a te életed, úgy éld, ahogy te jónak látod.
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"De alapjába véve a te életed, úgy éld, ahogy te jónak látod." Ha a sivatag közepén élsz akkor jah. De társadalmi elvárások vannak egy társadalomban :)
ma 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!